Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 19.06.2016, Uskutečněno: 19.06.2016, Zhlédnuto: 17x

Původně byl v plánu výlet na další sraz Bigů.Okolnosti tomu však chtěly jinak a já řešil servis auta No a bylo po akci,jenže proč se tím trápit Ještě jsem měl na sobotu stále platnou rezervaci na dvě Moto Guzzi, kterou jsem nezrušil a taky řádně využil.Jako první jsem si půjčil novou V9 - Bobber, chvíli mi trvalo si zvyknout na posez a ovládání přepínačů ale po opuštění města už to bylo ok Klikatou silničkou jsem dával "bobrovi" pořádně zabrat až na hranici možností a zkoušel co v něm je.Výsledek ihned znát, je dobrý, víc než dobrý. Je třeba si trochu zvyknout a pak to jde, umí jet pomalu, na 6.r.st. v poho 60km/h a jen si prdlá.Při svižné a teda i sportovní jízdě je z něj fajn kozel, okamžitě mi vykouzlil velkého smajlíka Pohon kardanem super Byl jsem tak nadšený, že při průjezdu jedné vesnice, jsem řval z přilby: " jestli mám jet do pekla, tak jedině na tomhle ".Při vracení moto byla i slza v oku, jak moc se mi líbila Moto pro raracha přesně jako já Pak jsem měl vybranou ještě jednu abych posoudil podobnost a jak jsou si jiné a to V9 - Roamer, jenže v tabulce bylo ještě volné Griso 1200, nešlo mu odolat a taky patří k mým vysněným, napsal jsem se teda na jízdu a čekal.Když dorazilo zpět na místo a já si jej vzal, jen jsem tak na něm seděl a rozjímal.V tom mi pořadatel rázně řekl "mužete vyrazit nějaký problém"? Já na to jenom " jo jo už jedu",měl jsem pocit , že se mi to zdá a jen se probudit.Ty pocity z předchozího Bobberu byly pryč.Griso je fakt velká mašina a když se ten velký V motor roztočí, tak tady sranda končí a chce jet pořád za plynem, nejlépe pod plným Kurňa to byla zcela jiná káva a svezení, sporťák každým coulem a ohromná síla Už v sérii krázně vyladěný zvuk i koncovka a ty rouro-svody jak lešeňovky, uff to je dílko Ani nevím co vše ukazoval budík, já si jen užíval krásnou jízdu a pořád řadil 4-5-6 a zas dolů furt dokola, to velké Véčko jenom předlo a já opět do ní zamiloval Ikdyž jezdím a holduji něčemu jinému, tak značka Moto Guzzi by se snad někdy u mě mohla v garáži zabydlet

Tuareg-Tengai (1) napsal 22.06.2016 v 21:44

Igore MotoGuzzi je bezvadná značka ale že bys nechal bigiho

owenovic (12) napsal 20.06.2016 v 21:51

Pěkně si to kamaráde sepsal. Přesně tak, jak jsme se o tom bavili mimo net. A bylo to i na tobě vidět , jak jsi mi to líčil, že sis i hold oblíbil něco nového. To je jen dobře. Apropo už abys něco měl doma at si mohu odvést ... Však ty víš

SonyLee (5) napsal 20.06.2016 v 08:36

Pěkný fotky, krásný motky Parádně napsaný

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017