Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 15.06.2016, Uskutečněno: 15.06.2016, Zhlédnuto: 13x

Pokaždé když je možnost si vyzkoušet nové moto nebo i více motorek,tak nemohu odolat,proč si na hodinku nezajezdit a jdu si hned zajistit registraci u prodejce Většinou u mé oblíbené značky SUZUKI Jako první jsem měl zamluvenou letošní novinku a i vítěze silniční kategorie 2016 SUZUKI GSX-S 1000F ,no prostě silničák jen s rovnými řídítky takže moje bolavé záda byly taly v pohodě.Posaz mírně nahrbený dopředu ale tak by to mělo být Nebudu popisovat dojmy nebo recenzi na daný model,něco se mi líbilo a něco zas ne,umí jezdit střelbu a jakou,nadruhou stranu si nechá líbit i couračku s 6.r.st. okolo 60km/h a neprotestuje Další z nabídky jsem využil SUZUKI DL-1000 V-STROM.Jakožto "endurák" abych jej neznal,nebo si jej nechal ujít,když už byl volný a zahřátý Co se jízdy a svezení týče,tak jo docela to jde,pohodlí,motor tak jak jej znám z předešlé TL ale dost udušený a krotký.Tady u této moto nejde o rychlost,takže v pořádku,je spíše na dlouhé trasy a sem tam polní cesta a tím bych skončil.Vzal jsem jej na pořádnou šotolinu alá jezeďačka a tam byl jeho skoro konec V místech kde si s BIGem jedu na 3-4.rychlost a pěknou palbu,tak velký Stromík jel sotva na 2.jku,ve stupačkách nic moc,chce to řídítka výše a jelikož je "břichoplaz" a měl siniční pneu,tak jeho možnosti brzy skončili a já se vrátil zpět na silnici,jo tam je doma a basta Kdybych si měl vybrat,tak nevím,rád se svižně svezu a i výletuju mimo cestu,je to těžko,každá má své ale asi bych skončil nakonec u konkurence Za mě prostě SUZUKI ještě nevyrobila za BIGa náhradu a to je škoda

Wildaja (44) napsal 16.06.2016 v 19:50

Jasně ... máš pravdu . Ale i tak je super to moci posoudit a vědět víc než jen z doslechu a nebo z přečtení nějakého manuálu nebo článku .
Afrika je úžasná, tahle laťka je v posledních měsících nastavená převysoko. Kupců přibývá a přibývá. A i proto mám pocit, že se z ní stává kus od kusu motorka, kterou za chvíli bude mít kde kdo a navíc v daných barvách ... žádná originalita, fantazie, něco, co se z ní přečte třeba i o jezdci. Ale to je jen můj názor ... který tímto prohlášením zas tak moc ani u mě nemění a jsem přesvědčená, že je vážně vychytaná luxusně a je to perla letošního roku . Nakonec ... je důležitá strojovna a né barva laku

-Jandys- (16) napsal 16.06.2016 v 19:02

Ájo tak určitě Nejde srovnávat motorku několik let starou s novou To ne,jen ty dojmy se právě dost různí a jak jsem psal,ta starší motorka dá té nové na prdel,že ani nemrkneš.Prošlo mi poslední dobou rukama pár motorek,tak je z čeho hodnotit a vybrat si,tak asi jistě skončím u Afriky ať 750 nebo 1000 No další motorky na testovačku mám zamluveny a pak se uvidí kam se to posune a spíše co víc mě chytne

Wildaja (44) napsal 16.06.2016 v 18:51

Ahojky .
Každý holduje nějaké značce a je fajn si takhle vyzkoušet různé tipy motorek . Informace, které dostaneš běžně se vnímají na takové akci taky jinak ... a pokud tam potkáš hodně zapálený lidičky okolo toho všeho a jsou ochotni vykládat a vysvětlovat, tak to je úplně bájo ... to mě třeba taky baví ... podobně jako jízda samotná . Motorky jsou to krásné a lákavé ... třeba kecáš a BIGa bys ještě rád zaplachtoval .

Tuareg-Tengai (1) napsal 16.06.2016 v 05:49

Igore užilsis to ato je na tom asi nej..a ten stromek je pravda že ten starší je hezčí

owenovic (12) napsal 15.06.2016 v 20:33

To se někdo má. Ale přeju ti to.Další pěkně strávený den

-Jandys- (16) napsal 15.06.2016 v 19:58

No ono fakt záleží na prioritách ale čekal jsem od něj více Navíc se mi taky starší model líbí více a vypadá mohutněji.

istonbike (2) napsal 15.06.2016 v 19:56

Já bych nového Stroma na asfalt bral všemi 10ti

Zub47 (2) napsal 15.06.2016 v 17:38

Ten starši stromek se mi libi vic

Jardas444 (10) napsal 15.06.2016 v 15:04

Ten V-Strom 1000 je ale pěknej

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017