ČZ 125/476 (1971)

Aktualizováno 23.12.2018

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• První položení...

Tak to po čase konečně přišlo, číza poznala chuť asfaltu i jinak než skrz pneumatiky :-) Nebylo to naštěstí nic strašného a ani v žádné vysoké rychlosti, ale příjemné to taky nebylo :-D Každopádně všichni účastníci zdá

Typ: Havárie
    Vloženo: 13.05.2015
    Uskutečněno: 13.05.2015
  • První škrábance...

Takže včera jsme se byli v noci projet a co se nepřihodilo...pravý kastlík se během jízdy odšrouboval a když jsme zastavovali tak se pěkně projel po asfaltu :´- ...No velká radost no...snad škrábance nejsou moc hluboké

Typ: Havárie
    Vloženo: 14.06.2014
    Uskutečněno: 13.06.2014
  • Kompletace

Tak jsem čízu konečně složil :-DD už vypadá trochu k světu, každopádně to není žádný výstavní kousek...je na běžné ježdění :-) ale i tak si myslím že docela zkrásněla :-D a taky si asi všimnete, že ještě pár dílů ch

Vloženo: 11.06.2014
    Uskutečněno: 11.06.2014
  • Repase

Tak jsem teďka přes zimu čízu rozebral a pomalu jí dávám do kupy :-) plechy jsme opískovali, co bylo potřeba tak kámoš zakytil, nalakoval základem a teď se začíná stříkat vrchní barva :-) nakoupil jsem pár nových dílů -

Vloženo: 12.05.2014
    Uskutečněno: 12.05.2014
  • Rychlostní test

Dneska jsme s Pleshou jen tak klasicky popojížděli po vesnici, byli jsme u honzy u kterého jsem pokradl trochu součástek na ČZ a když už jsme nevěděli coby, tak Plesha navrhl, zkusit maximální rychlost jeho mocnostroje.

Vloženo: 10.09.2013
    Uskutečněno: 10.09.2013
  • Na čezetách na Slovensko

Dne 1. 8. 2013 jsme se s kamarádem Pleshou vydali na první delší cestu, konkrétně na Slovensko a za kamarádkou na jižní moravu. Jízda proběhla bez važnějších závad a za pěkného počasí. :-DD Více o cestě zde : http://www

Vloženo: 10.09.2013
    Uskutečněno: 01.08.2013
  • Nový blatník

Tak včera jsem koupil origo blatník na 476 :-DD :-DD Takže jsem to tam ráno nahodil a sundal tu plastovou šerednost :-D Konečně to vypadá jak 476ka :-DD

Vloženo: 22.07.2013
    Uskutečněno: 22.07.2013
  • Půlení motoru

Tak jsem se rozhodl, že se na motůrek podívám i trochu zevnitř. Takže jsem dnes ráno dovezl moto ke kamarádovi a začalo se rozebírat. Motor jsme rozpůlili, vypadla nám z kliky nějaká jehla co tam vůbec neměla co dělat :D

Vloženo: 06.07.2013
    Uskutečněno: 06.07.2013