Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník me64
Vloženo 21.6.2013
Aktualizováno 21.6.2013

Koupeno jako testovací model-najeto 3180 km, slušná cena a motocykl je jako nový.

Motorka koupena od FIRMA:Jolana Hamouzová - Suzuki (Kladno) - prodejce je bez problémů a ochotný.

První dojmy - Takže na to, že jsem dříve jezdil s Jawou 250, km tedy už nevím a nyní mám na skútru 125 odjeto 4700 km, jsem měl docela slušné problémy z motosalónu na Banditovi odjet. První dojem byl vůbec ten, že jsem si připadal jak v autoškole a za další děsně citlivý plyn, takže když jsem někde přejel hrb, hned jsem si nechtíc přidal a motorka se mohla zbláznit, ale jinak super krásná práce výrobce a nádherná motorka, jen si musím zvyknout a hlavně mít respekt z tak silného stroje a taky se učit.

Motorku bych doporučil pro - tak pro toho, kdo si chce vychutnat pěknou jízdu na silném stroji, ale s respektem

Doplňky na motorce - Můj první instalovaný doplněk, vůbec, než jsem vyjel bylo plexi a padací rám, za další uvažuji o kufru

Tento stroj jsem vybral jen náhodně a to že jsem o Banditovi nic nevěděl, chtěl jsem jen vidět testovací model, který se nabízel. Tak zkušenosti na tak silném stroji nemám, jen mohu porovnat se stroji, na kterých jsem jezdil.
Motor je silný a co mi vyhovuje, že je bez problémů ochotný i na nízkých otáčkách
Brzdy jsou vyhovující
pérování nevím asi bych změkčil v nastavení
úložný prostor je mizivý, ale budu řešit přídavným kufrem
spotřeba bude asi hlavně závislá na tom, jak kdo jakým stylem jezdí, ale při mém stylu se mi jeví podle prvního výpočtu 4,1 / 100 km, což mě docela překvapilo
motorka se bude cítit zřejmě na pěkné silnici a ne na tom, co tu máme, na hrbolaté silnici jsem měl poměrně slušný problém udržet plyn v klidu, jinak se bude jevit jako velmi dobrá cestovní motorka.

Figi25
Figi25 napsal 24.10.13 v 14:04 10b.

dobrá volba Tak at slouží dobře!!