Honda XL 700V Transalp (2009)

Vlastník Willik
Vloženo 7.6.2013
Aktualizováno 1.3.2016

Vloženo: 08.04.2014, Uskutečněno: 15.02.2014, Stav tachometru: 24000 km, Zhlédnuto: 18x

Děravé cesty v Rumunsku a několik offroadů pěkně prověřilo tlumiče Alpika.
Už na cestě začala lehce mazat pravá vidle. Než jsem dojel domu, už olej celkem slušně cákal při každym větším zhoupnutí

Sezónu jsem ale ještě dojezdil - přes zimu pak proběhla rozborka a komplet vyčištění obou vidlí. Nová gufera na obou vidlích, nový olej a když už to bylo rozdělané - zainvestoval jsem do progresivních pružin.

Překvapil mě jinak velmi slušný stav vnitřku obou vidlí - po 24 tis. km je vnitřek tlumičů stále jako nový, pouzdra lehce zaběhaná, nikde nic vydřeného ani výrazněji ošoupaného. Gufero nejspíš odešlo kvůli odolnému blátu které jsem v Rumunsku bohužel opravdu několik dní ignoroval...

Pro lepší ochranu jsem ještě natáhl na vidle neoprenové chrániče.

Boro78 (51) napsal 16.08.2014 v 10:42

Ja jsem taky menil bufera kolem 30tis. Pak v 50tis lozisko v krku. To origo lozisko stoji za ...no. Ted mam tam kuželový a da se jezdit bez ruk. Riditka se uklidnily. dnes kolem 68tis a zatím bez poruch

• Tak a Alpik je fuč!

Konec sezóny 2015 se nese v duchu smíšených pocitů. Alpik byl pro mě vždy oporou, potěšením i parťákem do nepohody - inspirací a nejlepším kámošem v jedné báječné životní etapě! Teď již hřeje motorkářské srdce jiného

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.10.2015
    Uskutečněno: 10.10.2015
  • Čechy krásné a naše - závěr sezóny 2015

Jedna proražená guma, jedna naražená řetězovka, dvoje ztracené klíče a tedy jeden blboun zůstává doma jako přítel na telefonu. Chrudimáci nás opět vyšplouchli, příště už na ně prdíme! Tolik stručná bilance dlouho plánova

Vloženo: 13.10.2015
    Uskutečněno: 03.10.2015
  • Na otočku na Rujanu

Namísto plánovaného setkání přátel redakce Motoroute, to už vypadalo že se o víkendu nikam nepojede. Motokámoši (jen ti na baterky) mě opět nechávají lehce ve štychu, když s rodinkami volí alternativní program. V pátek d

Vloženo: 12.10.2015
    Uskutečněno: 26.09.2015