Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník WillyDR
Vloženo 31.5.2013
Aktualizováno 12.4.2022

Univerzální stroj jak na cestování tak na projížďky sportovnějšího charakteru. Nadčasový desing s líbivými tvary.

Motorka koupena od TbMoto

První dojmy - První dojem byl celkem pozitivní,překvapila mě akcelerace a jízdní vlastnosti kdy motorka za všech okolností perfektně sedí. Motor běží pravidelně od nízkých otáček až do cca 6000 kdy se teprve naplno začne projevovat plný výkon stroje. Motorka mi byla příjemná už při prvním nasednutí i přesto že jsem byl do té doby zvyklí na vyšší stroje.

Motorku bych doporučil pro - Moto zvládne jak začínající jezdec tak se na něm vyřádí zkušený biker.

Doplňky na motorce - Nejsem fanouškem doplňků.

Tuto motorku jsem si vybral protože už mi cestovní enduro nestačilo co se týče akcelerace i jízdních vlastností (vlastnil jsem starší Suzuki DR) také jsem chtěl poněkud omladit motopark. Rozhodoval jsem se mezi Suzuki Bandit 650 a Hornetem. Nakonec vyhrál Hornet pro nižší váhu,vyšší výkon a podle mě lepší desing. Pro spolujezdce to na dlouhé trasy není ale záleží na každém jak se cítí. Závady ani servis zatím nemám moc zkušeností,pouze výměna pneumatik,oleje a podobně. Pokud se jezdí rozumně a člověk se o stroj stará neměl by nastat vážnější problém. Stroj je vhodný spíš na lepší cesty,město,mimo město.

milec
milec napsal 13.04.22 v 04:04 10b.

Dobre posano

Fenda
Fenda napsal 04.06.14 v 22:15 10b.

pekna :)... navidenou v tom nasem koute :)

Devil007
Devil007 napsal 03.06.13 v 09:49 10b.

Hornet, zlatá střední cesta a v tomto případě to platí dvojnásob!!! MOC PĚKNÁ