Suzuki GS 500E (2007)

Vlastník amaster66
Vloženo 31.5.2013
Aktualizováno 28.7.2013

tak jsem si konečně v říjnu 2012 splnil sen a pořídil jsem si svojí první moto Suzuki GS 500

První dojmy - Nádherná a jednoduchá motorka s dostatečným výkonem pro začátečníky. Na motorce bych chtěl hlavně cestovat takže plánuji dokoupení několika doplňků jako je držák na kufr, kufr, brašny, plexi, alarm atd...

Doplňky na motorce - na moto jsem již doplnil držák na kufr společně s kufrem, sehnal jsem pěkné brašny od Givi pod které si ještě nechám udělat podpěry, plexi štítek pluig, závažíčka do řidítek, alarm a už mám i padáky které snad už brzi taky namontuji

červen 2013 - vyrobeny a namontovány podpěry brašen
čevenec 2013 - namontovány padáky
červenec 2013 - nové pneu Metzeler lasertec

Při výběru motorky jsem už tušil, že na moto budu chtít časem hlavně cestovat a do začátku jsem si nechal poradit od zkušenějších a zároveň přišla poměrně výhodná nabídka od známého na moje první GSo.

Těžko můžu hodnotit motorku když je moje první a na žádné jiné jsem se zatím nesvezl, každopádně jsem maximálně spokojen.

Po koupi moto jsem udělal servis ( výměna oleje a filtru, dotažení řetězu společně s vyčištěním, výměna oleje ve vidlích) a vše bylo v naprostém pořádku a připraveno na sezónu.

uznevim
uznevim napsal 31.05.13 v 20:45 10b.

Klasika , doma mame taky jednu
Zdolávej dálky