Honda NX 650 Dominator (1988)

Vlastník Jafoun
Vloženo 30.5.2013
Aktualizováno 5.11.2015

Vloženo: 28.08.2013, Uskutečněno: 01.08.2013, Stav tachometru: 68000 km, Zhlédnuto: 22x

Tak jsem se pustil do odtucnovani dominatora.. sundal jsem kapotaze, budiky s lesenim, predni blatnik, ty obrovsky blinkry, odpojil nejaky nesmyslny pipaky co byly k blikrum pripojeny a nasadil jsem na to predni masku z XL 600 vcetne budiku.. Byl to docela porod, protoze kvuli uchytum na masku jsou potreba jiny horni brejle, ty jsem nakonec sehnal taky, jenze nesedel prumer trubek vidlic, takze jsem uriz ty ocka a nechal si to navarit na ty stavajici brejle, pak jsem musel vyrobit uchyty, ktery celou tu masku a svetlo drzi, rozebrat konektory od osvetleni a pospojovat to trochu jinak a tak podobne..
Jeste mam v planu koupit jinou nadrz, ze ktery odrzeu ty uchyty na kapoty, do tyhle nechci rezat, abych neprisel o moznost vraceni vseho do puvodniho stavu

• Keihin FCR 41-MX

Dalsi vec co vzala za svy je karburator. Ta puvodni podtlakova mrcha reaguje pomalu, tak jsem tam nacpal KEIHINA ze suzuki RMZ 450 s akceleracni pumpou. Do priruby k valci pasuje presne, k airboxu bylo potreba sehnat had

Uskutečněno: 05.11.2015
  • plasty ..

S puvodnim oplastovanim motorky jsem nebyl spokojenej. Zejmena bocni plasty tomu po montazi jednoho vyfuku moc neslusely, ty jsem vzal z hondy CRF 450, udelal na ne novy uchyty a pomerne snadno je napasoval. K nim jsem s

Uskutečněno: 05.11.2015
  • Vymena centralu

Dalsi vec co logicky navazovala po vymene prednich vidlic byla montaz delsiho centralu. Bylo potreba nejak dorovnat ten nakoplej, o 8cm delsi predek. Volba padla na tlumic z Hondy XL600R, kterej je asi o 2cm delsi nez

Uskutečněno: 04.11.2015