Suzuki GSF 650 Bandit (2005)

Vlastník Endor
Vloženo 28.5.2013
Aktualizováno 28.5.2013

Tak Bandaska přišla, chvilku povozila a pak odešla, nesedli jsme si.

První dojmy - Šlo o čístého naháče, lehce zanedbávaného, kterého jsem si přivezl v zimě, že si na něm udělám úpravy tak ,aby v létě zvládl cestu k moři. Tím že jsem si vyzkoušel moto jen na pár kilometrech a krátkou dobu, jsem nezjistil jak mi naprosto sedí, i přesto že podobnou jsem již měl.

Motorku bych doporučil pro - Menší postavy, spíše pro cestovatele kolem komína, závodit se s ní nedá, ale po vytočení jede jak ďas.

Doplňky na motorce - Givi držáky, horní kufr, padáky, plexi, atd.

Když jsem si ji přivezl, tak to byla holá motorka, nahatá, bez ničeho. Byl na ní potřeba udělat trochu práce, aby nějak vypadala. Dokoupil jsem vysoké plexi s deflektorem, Givi nosič s držáky a topcase Kappu 46l a začal s opravy. Běžné vyměnit olej a pak se pustit do karburátorů a ventilů. Poté vyspravit nádrž, kterou upravil minulý majitel pádem. Na konci mé zimní práce se motorka leskla a byla připravená na sezónu. Jenže po pár ujetých kilometrech jsem zjistil, že si absolutně nesedíme. Pro mojí výšku i s deflektorem byl posed špatný, po více kilometrech mě bolela záda. Na průběh motoru bych si časem zvyknul, ale nástup motoru nad 7 tis/otáček a celkové vytáčení není pro mě. Šla do světa a teď slouží naprostému nováčkovi, který z ní má respekt.