Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník omil
Vloženo 28.5.2013
Aktualizováno 26.8.2013

klasika, bez úprav. koupil jsem s děravým, ale zalepeným chladičem. Zatím drží... časem asi nechám vyměnit ať mám klidný spaní.

První dojmy - Zatím najeto pár set, ale už teď spokojenost. Jel jsem na ní v kuse cca 200km hned na začátku sezóny. Takže nevím, jestli jsem neměl dost připravenej zadek nebo je sedlo nepohodlný :-)

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro vyžší cestovatele.

Doplňky na motorce - Zatím pouze kufr SH40. plotna měla být univerzál, ale bohužel. Naštstí se řešení našlo v podobě vlastnoručního plechového výtvoru. Tak následoval padací rám a zvýšení ridítek o 25mm. Trošku byl problém s délkou kabelů a lanka spojky, ale to se vyřešilo vytažením (byla tam rezerva, je n to chtělo najít a uvolnit)

Nad TA jsem začal uvažovat po loňskám výletě po české zemi. Přeci jen enduro je na naše silnice praktičtější než chopper. Hned při převozu domu od prodejce jsem se o tom přesvědčil. Díky výšce se vodí nádherně a podvozek toho pobere opravdu hodně. Vím není to "E"nduro, ale na cestování po rozbitých silnicích je to ideál. Příjemné zjištění bylo, i že svinstvo z předemnou jedoucího auta se ke mě nedostane. Také vítr a déšť je omezen oplastováním a vysokým plexi.

Lubos92
Lubos92 napsal 23.08.13 v 14:07

Pěkná motorka .

Willik
Willik napsal 23.06.13 v 09:36 10b.

Je to dobrá motorka a volba , plech na plotnu se povedl

Alesko
Alesko napsal 28.05.13 v 19:54

Trosicku som sa pomylil ,samozrejme Transalp .

Alesko
Alesko napsal 28.05.13 v 18:57 10b.

Perfektny Translap ,od Hondy .Kombinacia farieb je super. Samozrejme 10 bodov s prianim vela stastnych km.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 28.05.13 v 10:58 10b.