Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník PhoeniX37
Vloženo 26.5.2013
Aktualizováno 12.4.2014

Fazeřík, po KTMce velká změna, ovšem koupil jsem ho bouraného na předek, takže ho chci dát do stavu tak jak má být a už se na tom pracuje, tak snad se to povede )

První dojmy - Jelikož jsem Fazera pořídil bouraného, nemám ještě žádné zkušenosti, ale je to moje 3 motorka z mých strojů, které se za motorku opravdu daly považovat. Po KTM EXC 400 velká změna, ale jak se říká - změna je život a když jsem si chtěl koupit něco jiného než EXC, tak volba byla jasná.

Fazera, jak jsem již psal jsem koupil z důvodu takového, že je to moje vysněná motorka už od dětství. Jakožto bouraná motorka dá ještě hodně práce i proto, že ho chci dát do cca originálního stavu. Co je potřeba udělat?? Takže : Ohlé vidle zralé na výměnu, brzdová páčka kaput, nebrzdí zadní brzda, udělat komplet předek tzn. maska, lešení, světla, zkrátka všechno, dále řidítka a na řidítkách polámané závity na zrdcátka, ale jestli se mi podaří ta maska, tak nebudou potřeba. A celkové přestříkání na červenou barvu vč. ráfků. Jestli se mi to vše povede tak jak si představuji, budu spokojen..))

srsen600
srsen600 napsal 27.05.13 v 09:48 10b.

at se zadaří chlape !!!