BMW F 650 GS (2011)

Vlastník GSorca
Vloženo 13.5.2013
Aktualizováno 25.6.2013

Vloženo: 28.05.2013, Uskutečněno: 28.05.2013, Stav tachometru: 8924 km, Zhlédnuto: 6x

Tak všem slavnostně oznamuji, že jsem dnes dala jízdy. Trasa ze Smíchova na Strahov (kdo nezná, tak serpentýny) a zpět. Prý chtěl vidět, jak klopím zatáčky... No to tedy moc neviděl, ale dal mi to a to se počítá

A abych to oslavila, jela jsem za Veverkou ... a naučila se jí dávat na hlavní stojan. Z toho mám fakt radost, díky Kenrymu jsem to zvládla. Měl se mnou fakt velkou trpělivost, ikdyž jsem ho zdržovala od práce. Ale umím to, vymýšlel se mnou fígle jak na to a podařilo se

Takže závěrem: v úterý si vyzvednu řidičák a od středy, Veverko, brázdíme české a moravské silnice spolu! A ostatní řidiči se můžou "těšit" na dlaší motorkářku

xvladax (1) napsal 29.05.2013 v 08:46

JardelT (2) napsal 29.05.2013 v 07:52

gratulace, přeji hodně bezpěčných kilometrů

istonbike (2) napsal 28.05.2013 v 22:28

Gratulace...Veverka je nádherná

• Kousek za Prahu... do Německa :-)

V týdnu jsme s Kenrym mluvili o vyjíždce, ale protože mám za sebou takové nemocné období, tak jsem se moc necítila. V pátek se mi udělalo líp a tak jsme jen čekali na počasí a...jak známo na vyjíždku je třeba mít i volný

Vloženo: 12.08.2013
    Uskutečněno: 11.08.2013
  • Bude koupel po offroadu

Tak jsem si zkusila první offroad - a protože ještě nemám pneu, dopadlo do dopadlo... Celkem třikrát. Podruhé a potřetí do trávy, ale první bylo blátíčko :-) Veverka to zvládla bravurně, všechno pobraly padáky, nikde nic

Vloženo: 27.06.2013
    Uskutečněno: 27.06.2013
  • Nakonec jsme se i vykoupali

Čtvrtek je ideální den na vyjížďky, zvlášť v okolí Prahy. A tak jsme s Kenrym vyrazili. Jen tak, abych se něco naučila. Hrozně jsem se těšila, první společná cesta. Trasa Letňany - Šestajovice - Říčany u Prahy - Jesenice

Vloženo: 24.06.2013
    Uskutečněno: 13.06.2013