BMW F 650 GS (2011)

Vlastník GSorca
Vloženo 13.5.2013
Aktualizováno 25.6.2013

Vloženo: 24.06.2013, Uskutečněno: 13.06.2013, Stav tachometru: 9160 km, Zhlédnuto: 7x

Čtvrtek je ideální den na vyjížďky, zvlášť v okolí Prahy. A tak jsme s Kenrym vyrazili. Jen tak, abych se něco naučila. Hrozně jsem se těšila, první společná cesta. Trasa Letňany - Šestajovice - Říčany u Prahy - Jesenice (oběd) - zpět Říčany - Škvorec - Brandýs n. L. - Kostelec n. L. - Ovčáry (jezero) - Letňany. Cca 100km.
POčasí bylo ideální, kolem 20st. - tedy ideální pro mě
Vyjížděli jsme poměrně pozdě, ale to nám nevadí, hlavně žádný spěch. Nabrali jsme směr Říčany, ale Kenry to vzal kolem Prahy - jedině dobře, nechceme přece strávit vyjížďku v kolonách Cestou do Říčan jsem si projela úžasný tunýlek pro pěší Ale nejdřív musíme za povinnostmi a potom zábava: najít novou provozovnu Martymoto ve Světicích 49°58'1.247"N, 14°39'36.449"E a doladit smlouvu s p. Šteflem (mimochodem doporučuji, pokud sháníte motorku). Ale p. Štefl byl zrovna mimo a tak jsme se domluvili, že se zastavíme po obědě.
Pak musel Kenry za šéfovou, která nás málem pozvala na oběd. Nakonec nám doporučila restauraci U Kolkana v Jesenici. Předzahrádka je přímo u parkoviště na hlavní silnici, takže na motorky jsme si od stolu téměř sáhnout a jídlo mají výborný a za dobrý ceny. Takže příště, pokud budu v okolí, zase jedině tam
Po obědě návrat do Světic. Jeli jsem opět přes Říčany, kde jsem se Kenrymu ztatila a pak mi vyčinil. Udělal dobře: tady se to snese, že si pojedu svou cestou, ale až pojedeme něco delšího, tak musí platit základní pravidlo: návrat tam,, kde jsme se rozdělili... Ok, má pravdu.
Když je smlouva vyřešená, ještě chvilku povídáme o motorkách a pak vyrážíme směr koupání - já vůbec netuším kam A i kdybych věděla, navigaci má Kenry. Nejdřív mě bere do zpola obydleného sateltu ve Škvorci, abych se naučila otáčet. Po prvním pokusu (nic moc) to vzdávám a velím směr koupání, teplota začíná být nepříjemná... Takže směrem k domovu: SV Prahy - vlastně jediná možnost na koupání je Lhota.
Jedeme přes Brandýs a Kostelec n. L. , vyhýbáme se dálnicím a zastavujem u první vody, kterou spatříme. Offroad Kenry projíždí, ale já bych to nedala (silniční pneu a nedostatek zkušeností...) Takže domělou Lhotu objíždíme a zastavujem u prvního možného vstupu do vody. Kenry má štěstí - je tam i houpačka, takže může do vody rovnou skočit.
Po krátkém ale osvěžujícím koupání se pomalu oblíkáme do hadrů a vracíme se zpět směr Letňany. Až doma zjišťuji, že jezero, které jsme poctili svou návštěvou není Lhota, ale Křenek. Ale co na tom záleží, hlavně že se koupání vydařilo a na motorkách bylo opět fajn.

PS: S každým kilometrem jsem jistější a s každou zatáčkou víc v pohodě. A s každým nasednutím jsem do Veverky víc a víc zamilovaná.

kenry (4) napsal 17.09.2013 v 21:40

Baví me číst to jak popisujes naše vyjížďky ...je to super a až pomazem někam dal to bude poctenicko

• Kousek za Prahu... do Německa :-)

V týdnu jsme s Kenrym mluvili o vyjíždce, ale protože mám za sebou takové nemocné období, tak jsem se moc necítila. V pátek se mi udělalo líp a tak jsme jen čekali na počasí a...jak známo na vyjíždku je třeba mít i volný

Vloženo: 12.08.2013
    Uskutečněno: 11.08.2013
  • Bude koupel po offroadu

Tak jsem si zkusila první offroad - a protože ještě nemám pneu, dopadlo do dopadlo... Celkem třikrát. Podruhé a potřetí do trávy, ale první bylo blátíčko :-) Veverka to zvládla bravurně, všechno pobraly padáky, nikde nic

Vloženo: 27.06.2013
    Uskutečněno: 27.06.2013
  • Topcase (místo bočních kufrů) :-)

V pátek jsem zaúkolovala Kenryho. Chystala jsem se na víkned na Orlík (s babama z práce na "pracovní" mítink) No znáte to... Jenže člověk míní... a k tomu úplně bez zavazadel na motorce. Já vím, mohla bych si vzít batoh,

Vloženo: 09.06.2013
    Uskutečněno: 07.06.2013