Suzuki VL 1500 Intruder (2006)

Vlastník zdenikk
Vloženo 8.5.2013
Aktualizováno 17.12.2013

Je to obrovský stroj na delší trasy.

Motorka koupena od FIRMA:Extreme Bike (Lhotky) - Velmi kvalitní prodejce.Perfektní komunikace.

První dojmy - První dojmy jsou velmi pozitivní.Pohodlí a posed jsou opravdu na vysoké úrovni.Ovladatelnost motorky je samozřejmě při této váze a délce v zavřených zatáčkách o něco horší,ale to se časem dopiluje. :-))

Motorku bych doporučil pro - Motocykl je vhodný pro lidi co už jezdí v pohodě,ale chtějí mít v ruce silnou mašinu.Když je potřeba za to vzít,tak není problém.Hlavně kochačka a klídek.Žádné velké bláznění.

Doplňky na motorce - Přední rampa světel,lem blatníku,chromy blatníku,přední kryt chladiče a baterky,chromové boční kryty,hefty,plotny,kufry,opěrka,nosič

Motorku jsem koupil v zimě 2012 a mám zatím najeto něco málo přes 500km.
Zatím se hodně seznamujeme,až budu mít naježděno více,tak dopíši další postřehy.
Až budu mít pořádné fotky,tak je vložím.Zatím takové nemastné neslané.
Přidávám konečně pořádné fotky i se všemi doplňky.

Ahoj,
Na motorce jsem byl na dovolené v Monte Negru.Ujeto celkem cca 3.700km za 13 dnů.Šlapala jak hodinky.
Občas byl terén pro tuto motorku docela nevhodný jako štěrk lesní cesty,ale vše zvládla bez problémů.
Pohodlí je na vysoké úrovni.Ani po 12 hodinách jízdy není člověk tak rozlámaný,že by druhý den nebyl schopen pokračovat dál.Spolujezdec je také v tomto ohledu zcela v pohodě.

Ahoj,
tam motorka má již nového majitele.Byl to super stroj a byl jsem s ním hodně spokojený,ale byl to mezistupeň k mému vysněnému stroji.
Vysněný stroj bude doma cca do 1 měsíce.
jakmile přijde podám všem INFO!!

černá
černá napsal 06.01.14 v 19:35 10b.

Suprovej stroj

irl
irl napsal 17.12.13 v 13:16 10b.

Fakt poradna masina a proto 10b

Bicman
Bicman napsal 04.12.13 v 17:27 10b.

Parník je parník :) 10B

romanveverka
romanveverka napsal 16.09.13 v 11:58 10b.

Super stroj ...

matesman
matesman napsal 15.05.13 v 20:18 9b.