Suzuki GS 500E (2006)

Vlastník KIN1G
Vloženo 5.5.2013
Aktualizováno 15.1.2015

Super stroj na cestování, dostačující výkon, pohodlí.

Motorka koupena od FIRMA:Zdeněk Bouchner - Moto HB (Havlíčk - Super! Moto šlape jak hodinky.

První dojmy - První dojmy byly super, asi jako každy kdo přesedne ze 125 na 500. Motorku mám hlavně na cestování, takže mi vyhovuje. Menší spotřeba, pohodlí sedla, dobré zrychlení i ve dvou. Trošku horší ochrana proti větru, ale to řeší plexi.

Doplňky na motorce - Zadní kufr, boční kufry, nové závaží v řídítkách, plexi.

Na tento stroj jsem přesedlal z Yamahy Ybr 125, nejvíce na motorce cestuji takže mi přišlo GSko jako ideální volba.
Jízda na moto je ideálni při cestovní rychlosti do 130km/h pak už jsou znatelné vibrace a vítr. Brzdy jsou kvalitní, rychlá reakce. Jízda se spolujezdkyní je v pohodě akorát, když mi leží na zádech tak docela bolí ruce , Úložný prostor bych raději nekomentoval nacpu tam tak akorát lékarničku , Servis na moto bezproblémový nic co by si člověk neudělal sám.

Motorka je ideální na okresních cestách, na dálnici jezdím velice nerad- nebaví mě to!. Radši jedu o hodinu déle než jen držet plyn a čumět do blba...

Motorka je ideální na cestování, aspoň já ji mám k tomuto účelu.

cory
cory napsal 05.05.13 v 17:24 10b.

istonbike
istonbike napsal 05.05.13 v 13:57 10b.

Nádherná nahatá,půlitrová klasika se samurajským S ve znaku v té nejlepší barevné kombinaci přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle