Yamaha YZF-R1 (2002)

Vlastník BigDaveYAMAHA
Vloženo 5.5.2013
Aktualizováno 5.5.2013

Je to Bembeřice a pořád něčím překvapuje

První dojmy - Neskutečný zátah jenom mě štve že zatím jsem si sní nedal koleno, ale jinak když jí porovnám s. R6tkou tak je pro mě akorád. Nemusí se tolik točit a i přes to dojáže vypálit z místa :-)

Motorku bych doporučil pro - Dopuručil bych jí lidem které už mají nějaké zkušenosti pritože jejím výkonem dokáŽe překvapit občas i mě:-)

Doplňky na motorce - Boční padáky, výfok Creptus, pbčas samo domo 30cm trubku za svodama , a pár elaxovaných šroubů

Je to super motorka na které se strašně rád svezu a vim že se sní v zatáčkách doopavdy vyblbnu. Dokážu sní jezdit i za 7,3l na 100km ale realita je většinou okolo 9ti na 100km prostě když jde za plynem tak proč jí dusit. Zatím vážné problémy jsem sní neměl jen sem tam prodřenej nějakej kabílek anebo nějakej magor co mi nedal přednost... Na cestování to není vůbec stavěné. Dá se s tim jet Do Brna ale zpátky zase až za 2 dny protože je člověk tak rozlámanej a kór když má 187cm. A do města se taky moc nehodí, jelikož je to také utrpení jezdit do 50km/h . Nejlepší je sní jezdit mimo město tak 80-150km a pak je člověk vyšátej... To je asi tak vše a snad to někomu pomůže

aikon1
aikon1 napsal 05.05.13 v 22:02