Honda CBR 600F (1994)

Vlastník pavelforever
Vloženo 4.5.2013
Aktualizováno 10.1.2016

krásná zachovala motorka, o které vím první poslední. Predemnou byla v rodině,pak ji měl kamarád a stejně skončila zase doma.

První dojmy - Tak už si spolu užíváme skoro třetím rokem. Neměl jsem větší problémy. Malá ovladatelná motorka.

Motorku bych doporučil pro - Kdo hledá spolehlivou, klidnou a zároveń rychlou motorku.

Doplňky na motorce - Topcase
Padáky značky rutan

Na začátek: HONDA=SPOLEHLIVOST ;)
Tenhle stroj je sice staršího ročníku, ale je to poctivej kus železa(hlavně motor), žádné odlehčení. Je to stroj, který vydrží dost. Za minulou sezónu najeto cca 6000km. Z toho bylo asi 2500km motodovča a zbytek ČR. Můžu říct jen to, že mě nikde nenechala až jednou kdy zklamala bateriie(kousek jsem tlačil, ale jinak nic). Koupila se nová baterka a dovču a zbytek sezóny vpohodičce odjezdila. Její jízdní vlastnosti jsou dost přijatelné pro každého jezdce. Dá se sní jet pohodička(dovča=cca5litru/100km), ale kdo umí tak si sní může dovolit hodně a ta motorka mu to dovolí. Motor do 6000ot. je takový klidný, tichý, ale jakmile jí dáte trošku plynu a otáčky vylezou je to úplně jinde. Co se týče velikosti příjde mi celkem malá ,ale přitom pohodlná. Široké sedlo je příjemné, ikdyž holt jste víc na rukách dá se najet dost kilometrů (za jeden den cca 700km). Brzdy
mají dobrý účinek, ale přitom nejsou ostré, že by vás chtěli sesadit, ale když je potřeba
umí si svoje splnit. Jediné co by stálo za zmínku je přední plexi, které by mohlo být vyšší. Holt sériové je vcelku nízké a pokud člověk zrovna neleží tak to fouká všechno na helmu. Těším se na další sezónu. Na závěr se svým miláčkem jsem nadmíru spokojen a mohu tedy doporučit.

PŘEJI VŠEM MNOHO ŠŤASTNÝCH KM VŠEM MILOVNÍKŮM JEDNOSTOPÝCH MILÁČKŮ A HLAVNĚ ZDRAVÉ NÁVRATY DOMŮ.

Dlouho jsem nic nenapsal. Tak se do toho dám a podělím se o pár věcí.
Jsme spolu už nějaký ten Pátek. Motorka jezdí jak má a nebyly žádné závady. Tento rok dokonce zvládla i výlet po celém Rumunsku ;). Nikde mě nenechala, ikdyž to někdy vypadalo zajímavě. Rumunsko můžu jen doporučit. Krásná příroda a oproti Alpám apod. je tam neskutečný klid a člověk je někdy rád, když někoho potká. Dokonce se mi podařil rekord v najetých km na jednu nádrž ačkoliv jsem to neměl vůbec v úmyslu :). Bylo krásných cca 390km. Jinak po celou dovču jsem jezdil v průměru za 4-5 litrů což je krásné. Na to že člověk jel i několik km na dvojku po rozbitých cestách. No pokud tedy někdo hledá spolehlivou motorku tak mi každý dá za pravdu, že CBR 600F je dobrá volba. Samozřejmě to nesmí být nějaký totální vrak. Ale opravdu vydrží až neskutečné. Můj motor má na tachometru 60 tisíc km a to je slušná dávka. Nu vše je jak má být, ale doufejme, že brzy pořídíme něco jiného a novějšího.

pavelforever
pavelforever napsal 22.01.14 v 12:27

díky je to krasavice

Lubos92
Lubos92 napsal 21.01.14 v 21:12

Pěkná .

laura28
laura28 napsal 21.05.13 v 14:00 10b.

Krasavice přeju hodně šťastných km

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.05.13 v 22:36 10b.

pěkná kráska gratulejšn