Honda XR 400 (2000)

Vlastník SmokinCBR
Vloženo 16.4.2013
Aktualizováno 15.5.2017

XR400, vzducháč, bez startéru, traktor.

Kawasaki KLX 300: kvuli spojce, výkonu, podvozku
KTM EXC 300: drahý na provoz

První dojmy - Je bezva, původní majitel si stěžoval na výkon, mně do endurozačátků přijde fajnovej. Líbí se mi, že na ní neni co vorvat, žádnej chladič. Uvidíme, jak to pude na STK, neb nemá žádný vyjímky v TP a moc homologovanejch věcí na ní neni. Blinkry nejsou vůbec, světlo nehomo, na SPZ se nesvítí, gumy jinej rozměr a neschválený k provozu. Heh.

Těžký endurozačátky s tupym endurkem, který mi kvulí absenci zkušeností ale přijde celkem svižný. Zadní shock vod ohlinsu, možná má velkej vliv na jízdní vlastnosti. každopádně mám asi 173 cm a je to vysoký jaxvině. Nedošáhnu voběma nohama na zem. S kickem je ze začátku trápení, ale měl jsem doteď jenom startéry, tak to si zvyknu rychle. Karbec nemá AC pumpu. 120kg živý váhy.. může bejt i líp, taky vo hodně hůř. Na silnici trápení, ale dá se, když člověk nelpí na vysokejch rychlostech. Přejezdy vod mýho bydliště nutný, u nás na mně volaj pořád policajty. Z vyjížděk se vracim dobitej jak pes, tak tak to asi má bejt. Olé!

Než sem motorku střelil, trochu sem se na ní vyblbnul, jenomže byla fakt moc veeliká a tak sem z ní měl na nějakejch technickejch pasážích trochu respekt. Bez AC pumpy to vobčas zdechlo, když sem se chtěl někam přehoupnout z volnoběhu, nebo jet wheelie. Na endurování a pojezd dobrý, ale chěl sem se něco naučit a ne jenom "tupě" jezdit. Takže šla z domu. Navíc neni moc čas a když už je, nechci se trápit s takovou megamotorkou. Asi pořídim na blbnutí a naučení trial

Bundes
Bundes napsal 29.04.16 v 13:03 10b.

Máš všechny bajky hrozně zajímavý

Pája13
Pája13 napsal 21.04.13 v 00:36 10b.

Nový stroj do rodiny? Parádní endurko.Tak ať ti dělá jen a jen radost.

VanDam
VanDam napsal 16.04.13 v 13:12