Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník buca007
Vloženo 9.4.2013
Aktualizováno 22.4.2013

Náš nový přírůstek do rodiny,modro černo stříbrná kráska asijského původu

Motorka koupena od FIRMA:JS Moto (Chabařovice) - Velice vstřícný přístup,moto po servisu zatím jsem neobjevil žádný problém.

Honda CB 600F Hornet: Hornet mi přišel na moji postavu malý.Nakonec myslím ,že GSR byla dobrá volba

První dojmy - Trochu jsem byl překvapený z jízdy člověk jak je zvyklý jezdit v autě na nízké otáčky tak jsem tam najednou měl šestku na tachometru 70km a bál jsem se ,že motor vyskočí z rámu jenže opak byl pravdou ještě jsem ji naložil a jela jako namydlená :-)

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem k tomu že jsem začátečník tak myslím ,že pro všechny

Doplňky na motorce - Přidané origo plexi

Dlouho jsem vybíral po různých možných serverech jakou ,že to strojovničku pořídím byl jsem se podívat na Horneta 2007,docela se mi líbil bohužel jsem se nemohl svést bo byla ještě pěkná kláda a v merku jsem měl ještě Suzuki GSR ,kterou jsem live ještě neviděl absolvoval jsem i výstavy v Praze ,ale z toho šrumce jsem byl akorát tak vytočenej protože přes ty davy lidí se pomalu nešlo ani zastavit u jakékoli motorky.Pak jsem ji objevil v JS moto Chabařovice.Skočil jsem do auta a hurá do JS Moto.První dojem jedním slovem nádhera výfuky pod sedlem vau super záležitost hned jsem si jí nechal vytáhnout z řady a osedlal skvělé.Říkám si tak to je ona bohužel zase ten skurv na silnici.zamluvil jsem si ji a hned jak to svinstvo slezlo jel jsem ji vyzkoušet očekávání naplněno.Už ji mám ve sklepě ,včera jsem ji dovezl a dal krátkou testovací jizdu neboť mi tak trochu ještě chybí papíry ,smolík musím ještě pár týdnů počkat nicméně první serpentýnky nad baráčkem ááá skvělotina !!!

Fotečky a zkušenosti přidám až něco najedeme ve sklepě jí fotit asi nebudu

Pist13
Pist13 napsal 11.06.14 v 23:21

To je tak vždycky člověk se rozepíše u prvních dojmů a pak mrtvo...