Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (1998)

Vlastník davom17
Vloženo 8.4.2013
Aktualizováno 17.2.2014

Prostě láska na první pohled,jak jsem ji v tom bazaru spatřil hned jsem složil zálohu a druhý den si pro ni jel.

První dojmy - Tak samozřejmě ,asi jako mnoho jiných kteří konečně dorostli a přesedlali ze silnice na choppera nebo cruisera,jsem si musel nějakou dobu zvykat,prostě vše jiné,ale jedním slovem super,pohoda,klídek,sluníčk o a vítr ve vlasech,žádná divočina,ikdyž to jede taky, stačí otočit heftem :-)

Tak,když jsem se konečně zbavil své protivné manželky,tak jsem se rozhodl že navážu tam kde jsem před lety zkončil a pořídím si znovu motku.
V mládí jsem začínal asi jako každý v mém věku na fichtlu-Jawa 20,pak jsem přesedlal na MZ 150 a Jawa 350.
Tak jsem si pořídil pro začátek Kawu GPZ 500,na oprášení zkušeností dostačující,ale časem jsem zjistil že to není ono,špatný styl.
A pak jsem ji uviděl-Yamaha XVS Dragstar classic a hned jsem věděl že tu chci sedlat,nádherné tvary,krásný motor,úžasná barva a doplňky.
Skrátka,spolehlivá ,bezproblémová,pohodlná motka.
Jastě že není dokonalá,hodily by se lepší brzdy,větší krouťák ,ale taky to není žádná supermoderní srágora plná elektroniky,ale motka ze staré školy a v tom je ta krása,je to stroj u kterého ještě záleží na schopnostech jezdce a né na spoustě nastavení zbytečných blbostí.

turek
turek napsal 20.06.19 v 15:44 10b.

šejdaM
šejdaM napsal 15.04.13 v 21:04 10b.

pěkný kousek

mastan
mastan napsal 15.04.13 v 19:56 10b.

paráda , přeji krásné zážitky

Vycho
Vycho napsal 10.04.13 v 19:24 10b.

Nejde dát nic jinčího,než 10 b

sabbath65
sabbath65 napsal 09.04.13 v 23:50 10b.

Parádní kousek , dobrá volba . Přeju samou pohodu v sedle a spousty šťastných kilometrů. Dávám za deset .