Honda CA 125 Rebel (1998)

Vlastník Lombardi
Vloženo 3.4.2013
Aktualizováno 11.9.2015

Je to jednoducho Rebel. :) Moja prvá oficiálna motorka.

První dojmy - Má nabehaných 25000km. Chytá na dotyk :D motor šlape ako hodinky. Keď som ju kúpil mala úplne zjazdené pneu a reťaz vysela skoro až po zem :D . Chrómy boli celkom zachované okrem predného ráfika a jedného spätného. Inak bolo všetko OK. :)

Motorku bych doporučil pro - Začínajúci jazdci

Už odvtedy čo som mal v ruke čerstvé papiere som sníval o chopperovi. Po roku prezerania inzerátov som konečne našiel toho správneho a za cenu 1100 €. Keď som prišiel k bývalému majiteľovi a on ho naštartoval hneď sa mi to začalo páčiť, ale radšej som si všetko poriadne prezrel. Nakoniec sme sa dohodli na cene 1000 € kvôli zjazdeným pneumatikám. Motorku už mám konečne prepísanú a teraz už len čakám na prijateľné počasie. Dúfam, že bude všetko OK. :)

31.5.2014
Najazdených 4000 km.

24.1. 2015 Motorka predaná za 1150€, takže sa asi začnem nazývať Obchodník :D Najazdil som na nej spolu asi 6000 km bez jedinej zavady. Motor bol skutočne kvalitka uplne bez zavad, taktiež aj predná brzda, zadný bubon bol na tom trochu horšie ale vcelku dotačujúci. Ovladateľnosť bola na chopper dosť dobrá, dala sa klopiť takmer na stupačku, ale pruženie prednej vidlice bolo dosť mäkke. Jazda so spolujazdcom do kopca nebola zrovna idealna(trojka a full gas ) ale po rovine sa tych 80km/h dalo udržať. Mnou meraná spotreba bola asi okolo 3,5l/100km a to som obzvlášť šetrne nejazdil. Bola to fakt super moto na začiatok, ale chybal mi vykon tak som presedlal na Suzuki GS 500E, ale o tom potom.

MichalXT83
MichalXT83 napsal 06.04.13 v 15:16 10b.

pekna

Vycho
Vycho napsal 05.04.13 v 13:18 10b.

Rebelkaa taky jsem jí chtěl. Ale můj Rozpočet byl velice nízký tenkrát Ať slouží,jasných 10 b

Boža
Boža napsal 04.04.13 v 20:57 10b.

Pěkná mašinka tak si ji užívej vždy v pohodě za 10 bodů

komatkiller
komatkiller napsal 04.04.13 v 19:14 10b.

Moc pěkná 10 b. a ať slouží :)

fery251
fery251 napsal 04.04.13 v 19:01 10b.

Paráda...přeju stále suchou stopu a spousty nádherných cest