Husqvarna SM 570R (2003)

Vlastník Bigzabak
Vloženo 13.3.2006
Aktualizováno 20.6.2011

Jede jak z pekla, lehounka- 118 Kg a vykon poladen na 67 PS jiny cerpadlo, trysky, atd.. Musel jsem dat dozadu mensi rozetu a dopredu davam porad vetsi a vetsi kolecko:) Ted se to alespon stavi uz jen na dvojku a ma to i docela poradnou rychlost. Jinak b

Zkušenosti: Fichtl ve 12, jak sem si udelal papiry, tak me to prestalo bavit a nevlez sem na to, to sem prudil otcovu panelku Jawu 250. Ta byla super. Sportka. Jela jak das. Lepsi nez funglovku Jawu 350-640, kde se furt hadali valce a jizda taky nic moc. Sem to po pul roce musel strelit, bo by me z teho asi jeblo. Pak v 19 prvni japonec. Stara Suza GSX 600F, dodnes na ni vzpominam. Mel jsem ji asi 2 roky. Pak prisel nadhernej superbike Kawa ZXR 750, na tehdejsi dobu fakt mazec, ty 2 roury sani, to byla nadhera. Parkrat jsem ji taky poslal do kacirku na okruhu v Brne. Tu sem mel asi 3 roky, pak chvilu pauza, ale zase me to nedalo a chtel jsem aspon nakyho streeta na vyblbnuti, uvazoval jsem stary dobry GSXR1100, ale nakonec padla volba na mladsi YZF 1000R Thunderace ve streetu, docela pekna, ale takova tezka, neohrabana. Ted mam lehounkyho motarda(mlada mu rika retarda:) a to je aspon sranda. Chvilu trva, nez si clovek zvykne, protoze se to chova ouplne jinak, nez bezna silnicni motorka, ale kdyz mi ted kamos pujcil tezkou a neohrabanou 12-ku Bandita, tak to vubec proti tomuto nejelo. Ale to je jen subjektivni dojem, papirove jede Bandit jako prase, jen tak proste netaha, jako toto. Proste tohle je teprv to pravy maso! Samozrejme, ze pokukuju zas po necem novym, jako je supersport. Takova GSXR 1000, nebo černá CBR 1000RR... Bych si nechal libit.

Cesty: Jo mam ráád, jen casově nezvládám.. A poslední dobou to leze i pekne do penez. Driv te stacilo pade na pivko, neco na benal a byla taky sranda. Ty casy jsou uz ale davno pryč..

Cestopis: Jinak ty fotky jsou na farme Bolka Polívky v Olsanech. Je tam docela krasne. A maji tam pštrosy- nadherny zvířata. Jak žerou z ruky pampelišky-to je boží.

Další info: Jo, na podzim 2006 sla do sveta.. Byl to smutnej pohled ale musel jsem udelat pa pa

SMkill
SMkill napsal 01.02.09 v 05:53

NO HUSKY...NO FUN...

bobdylan
bobdylan napsal 20.07.08 v 20:58

Čau,vidím že si měl taky HUSKU,měl si nějakou vichytavku na startovaní??A kdo ti zvišoval,ten vikon??DIK.

Bigzabak
Bigzabak napsal 26.04.07 v 13:31

Chlapi, je prodana, jinak k tomu, na co si dat pozor. Na vsecko, nejlepsi kupovat od prvniho majitele a jeste vedet jak a kde tahle masina jezdila, pac je to ostry nacini na ukor zivotnosti. Ja teda zadny problemy nemel, ale vedel sem, co kupuju. Ikdyz vysrat se muze vsechno, sou to jenom stroje.

bobdylan
bobdylan napsal 08.04.07 v 19:20

Zdarec chlape,chtel bychtaky husku,ale nevim na co si mam davat pozor,muzeš mi poradit,dik.<br />

smazany34369
smazany34369 napsal 09.01.07 v 15:41