Suzuki DL 650 V-Strom (2009)

Vlastník PetrOTN
Vloženo 16.3.2013
Aktualizováno 16.3.2013

K tomuto modelu není co dodat. Velmi dobrá motorka na cestování okolo komína i na velký dálky. ( už se těším )

První dojmy - Po prvních kilometrech jsem měl a stále mám skvělý dojem. Velmi dobře poslouchá jak při pomalé jíždě tak se nebojí i zrychlit, a hlavně krásně vypadá. Rýsuje se to na velmi příjemné chvíle na cestách.

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo rád cestuje a poznává vzdálené kraje

Doplňky na motorce - Top case, klín, chrániče rukou další snad brzo přibudou

Chtěl bych časem poznat vzdálenější místa od našich hranic a samozřejmně i krásná místa naší republiky a chtěl jsem cestovní motorku.
Nejsem žádný rychlík co udělá Chorvatsko za den po dálnic a ani silniční superbike není ůplně moje káva a tak se moje pozornost přesměrovala z cestovních motorek na cestovní endura. Poptal jsem se u zkušených kamarádů - motorkářů, kde sice co člověk to názor, ale nakonec se dohodli na pár tipů a já jsem se rozhodoval mezi BMW GS a Transalpem a V-stromem 650. Bohužel nebo bohu dík brzo jsem je musel vyřadit první jmenované. Přiznávám že to stromík vyhrál těmi svými předními světli. Tak začalo dlouhé období hledání. První jízdu jsem raději svěřil svému už trochu víc ostřílenému kamarádovi ,aby zjistil možné slabé místo stromíka nebo jeho medostatky a opravdu asi nemá chybu protože byl unešen a ani ji nechtěl vrátit! Nedivím se. Pak jsem už jel z Plzně já a výsledek: V-strom udělal ten nejlepší dojem vybízí k hravosti jezdce. Stačí si jen vzpomenout a stroj se okamžitě naklání na požadovanou stranu. Cítím že ji lehce ovládám a ne že ona mne. Přední štít skvěle chrání jezdce a plasty okolo nohou pracují taky velmi dobře a cestování s ním je úplně v jiné kategorii. Vím že brzo se první dojmy přehodnotí a třeba i změní, ale na druhou stranu musím říct že je to pro mně moje první paní motorka

JířaM
JířaM napsal 03.07.13 v 12:17 10b.

určitě skvělá volba ... přijmi plný počet a šťastné kiláčky v sedle

FoolGunner
FoolGunner napsal 30.06.13 v 11:52 10b.

Loner-71
Loner-71 napsal 18.03.13 v 23:36 10b.

Vybral sis dobře. Přeju slunce v zádech a pořád olama dolů. 10b.

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 18.03.13 v 16:50 10b.

Dobá volba, moc dobře jsi vybral. Přeju jen samé krásné zážitky při cestování s tímto spolehlivým krasavcem a vždy dobrý návrat domů.

istonbike
istonbike napsal 17.03.13 v 09:56 10b.

Gratuluji...Nádherný Strom s perfektně napsanou recenzí přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách a hlavně v pohodě