Suzuki DR 800 Big (1996)

Vlastník koudy125
Vloženo 14.3.2013
Aktualizováno 14.3.2013

Po dvou letech zkušeností na malým varaderu sem už potřeboval nějakou změnu. Volba byla jasná, Biga, jen vybrat toho správnýho a s 25kw v papírech.

První dojmy - První svezení na bigu rozhodlo o tom, že jinou motorku nechci. Je to pohodlné velké cestovní enduro, kterýmu se líbí i v lese a dá se sehnat za rozumnou cenu.

Doplňky na motorce - Padáky, hlavní stojan, přídavná dálková světla, plechové kufry, zásuvka 12V.

Vzhledem k mé výšce ( 2m) ani moc na výběr nebylo. Chtěl sem velkou pohodlnou motorku která mě protáhne i po lese. Na bigu sem najel zatím zhruba 6tis km. Musel sem ho nechat uškrtit na 25kw kvůli řidičáku, ale to se nelíbilo mě ani bigu tak šli dorazy pryč. Ten jeden velkej hrnek utáhne všechno, se spolujezdcem a bagáži necítím skoro žádný rozdil. Letos bych chtěl vyjet někam dál než jen po ČR tak snad BIG nezklame.

PetrL3
PetrL3 napsal 15.03.13 v 09:10 10b.

Big mě vždy lákal. Pěknej

dzah
dzah napsal 14.03.13 v 22:09 10b.

Krásnej kousek, motorka pro všechno 10b

istonbike
istonbike napsal 14.03.13 v 21:47 10b.

Velký skok z malého Varánka na velkého BIGA ...obrovské super kladivo přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách na té správné značce

Sema
Sema napsal 14.03.13 v 21:11

Pěknej Bigouš

Jardas444
Jardas444 napsal 14.03.13 v 21:07 10b.

Zdar kolego,BIGouše máš hezkýho tak ať slouží .Nic jinýho nejde než 10b.Letos s kámošema raky vyrážíme za hranice