BMW R 1200 ST (2006)

Vlastník chuan
Vloženo 10.3.2013
Aktualizováno 25.1.2018

Vloženo: 11.04.2014, Uskutečněno: 04.04.2014, Zhlédnuto: 4x

Po loňské dovolené jsem se už rozhodl pořídit kufry. Padla nakonec volba na Kufry Trax evo. Dlouho jsem se rozhodoval. Pro originální kufry hrála jednoduchost přidělání, pro hliníkové hrála pevnost a odolnost.
Na konec jsem se rozhodl pro hliníkové, přes to, že jsem si tím pěkně zkomplikoval montáž. Na ST se nevyrábí žádný nosič bočních kufrů a tak jsem si koupil nosič určený pro R s tím, že se bude muset upravit. Naštěstí mám velice šikovného kamaráda který to zvládl na jedničku a celý nosič upravil naprosto dokonale.
Nyní, když pojedu zse mimo silnice a to já rád. nebudu se muset tolik bát o zadek motorky a kufry budou jako takový padací rám, který se dá v případě nutnosti vyklepat kladivem. Navíc si myslím, že té motorce i docela sluší.
Nasazování a sundavání kufrů je otázka vteřiny, stačí odemknout zámek a jsou dole, a naopak.

chuan (17) napsal 05.09.2017 v 08:41

Díky, ano byl bych nešťastný, tyhle kufry jsou naprosto perfektní a prostorný. Při havárii se poničily a oprava mě vyšla na 2000, zachránily mi však velmi podstatnou část motorky.

raid (45) napsal 01.09.2017 v 20:53

opravdu pěkné
a z originálů bys byl nešťastný, to mi věř

jarolim (136) napsal 02.02.2015 v 10:49

ta motorka je fakt boží

• Krásy Řecka jsme nepoznali den 14.

pátek 6.7. Jaká byla večer zima a mlhavo, tak ráno nás od časných hodin budili děti, které měly snad nějaké závody. Svítilo slunce a bylo krásně teplo. Sbalili jsme si věci a šli na snídani, která byla zase skvělá. Pot

Vloženo: 06.09.2019
    Uskutečněno: 06.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 13.

Čtvrtek 5.7. Ráno jsme zase dostali královskou snídani. Ještě jsem stihl v předním světle vyměnit jednu žárovku, protože už mě docela dlouho kontrolka upozorňovala, že nesvítí a nebavilo mě pořád tu kontrolku přehlíž

Vloženo: 05.09.2019
    Uskutečněno: 05.07.2018
  • Krásy Řecka jsme nepoznali den 12.

středa 4.7. Ráno jako malované nás přivítalo a úsměvy majitelky a číšníků byly taky moc milé. Snídaně byla zase skvělá. S krajany jsme se rozloučili a vyrazili na cestu. bylo už zase neskutečné horko.Navigace nás ved

Vloženo: 04.09.2019
    Uskutečněno: 04.07.2018