Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník Figgix
Vloženo 3.3.2013
Aktualizováno 3.3.2013

Podle mě jedna z nejlepších 125ccm ve 4t. Sice je těžká, ale za to je opravdu pohodlná. :)

Motorka koupena od FIRMA:Services 4U - dovoz-moto.cz (Chrud - Prodejce byl ochotný. Dobrá komunikace, snadná domluva..

První dojmy - První jízda byla špatná, už jsem myslel, že jí nekoupím, protože vůbec netáhla. Naštěstí jsme přišli na to, že to bylo pouze starým benzínem. Po nalití nového už měla celkem odpich. Padla mi okamžitě do rukou. :)

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co mají rádi pohodlí a rádi cestují.

Doplňky na motorce - Prozatím ne.

Tento stroj jsem si vybral, protože jsem slyšel ze svého okolí, že je to opravdu dobrá motorka na svojí kubaturu. Slyšel jsem, že je líná, protože je to 4t. Jenže já si jí koupil kvůli tomu, protože chci cestovat a na to je tahle motorka jak dělaná. :) Dvou válcový motor do "V" snižuje vibrace, takže je jízda ještě pohodlnější. Úložný prostor by mohl být kapku větší, ale tak můžeme být rádi, že tam vůbec nějaký je, protože u Hondy úložný prostor po sedačkou není moc obvyklý. Sedačka je opravdu pohodlná a je jak dělaná i pro jízdu ve dvou. Spotřeba je taky přijatelná (4 - 4,5l /100km). Minimálně poruchová motorka.

Klady a zápory:
+ Pohodlí