BMW F 650 GS Dakar (2006)

Vlastník sherpa
Vloženo 27.2.2013
Aktualizováno 27.2.2013

Konec prohlížení jen na netu,mám ji konečně doma.

První dojmy - Motorka mi po pár KM padla hned do ruky.Lehce ovladatelná jak na cestách,tak v lehkém terénu.

Motorku bych doporučil pro - Dakar-ideální moto jak pro ty,kteří s endurem teprve začínají,tak pro ty zkušené,kteří s nim užijí také fůru zábavy.Doporučuji ale výšku řidiče nad 175cm stroj je docela vysoký.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti,ochranný rám motoru,topcase.Původní výfuky remus,jsem nechal vyměnit za originální.

BMW GS 650 Dakar je vymazlená a na první pohled líbivá motorka.Našel jsem si ji az v Kalifornii a nechal "připlout" až na Moravu.Od 2007 do 2012 jsem najel okolo 25000km.Spolehlivý,pro krátké tratě velmi pohodlný jednobuch,který mě nikdy nezradil.Ve spotřebě neskutečný dietář a to i při svižnější jízdě. Podvozek a ovladatelnost jak na cestách,tak mimo asfalt je velice variabilní a funkční..ve dvou však je to už horší.Kromě výměny kabeláže výhřevu rukojetí,jsem technicky nic zásadního nemusel řešit. Po výměně svíček za iridiové se z něho stal akceleračně úplně jiný stroj.Začali jsme s kámoši cestovat delší vzdálenosti a na tohle je už jednoválec nepohodlný a trpí..přesedlal jsem tedy na BMW 1200 GS.
Na Dakara nedám ale nikdy dopustit.

Milan1963
Milan1963 napsal 28.02.13 v 14:42 10b.

Pěkný a udržovaný Dakar. Jen si myslím, že i cestování s Rotaxem na delší vzdálenosti není špatné. Sám to zakouším úspěšně už několik sezon.

Barney
Barney napsal 28.02.13 v 07:36 10b.

Sny se mají plnit! Krásný Dakar!

istonbike
istonbike napsal 27.02.13 v 23:12 10b.

V tomhle Dakarském designu je tenhle 1buch od točící se vrtule nejpěknější 10b si setsakra zaslouží