Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník Vojta95
Vloženo 23.2.2013
Aktualizováno 8.12.2013

Nemám s ní moc zkušeností teprve dnes jsem jí dovezl.

První dojmy - Moto vypadá jako dospělá 600. Je tak akorát na mou výšku a styl jízdy. Po nabrání zkušeností vše aktualizuji.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro začátečníky. Nedoproručuji pro lidi menšího vzrůstu.

Doplňky na motorce - Padáky. větší plexi, kufr, laděný výfuk leovince, klín pod motorem.

Dá se na ní cestovat a je velice pohodlná. Zatím nemám nic najeto ale už se těším až staje sníh a já ji poprve projedu.

Ták na motorce bylo pár drobných vad které se musely opravit. Takže přišly na řadu opravy a ůpravy. Tak jsem skouknul vzuchový filtr :D překvapilo mně že tam byl ještě originál a byl teda pěkně zas...ej. Kouknul jsem na net co stojí nový a cena 1800 mně odradila tak jsem ho 15krát vypral v benzínu a je jak novej :D

Moto jsem mněl plně odstrojené bouhžel fotky jsem nepořídil na netu jich je stejně haba kuk :D

Včera jsem se poprvé projel :D jel jsem pro nové pneu a sedí jak přibité :D Jezdí fakt parádně a ten ladák to mu dává ten správný požitek z jízdy cítíte se jak na nějákem 5tikilu :D

11.9.2013 - Táák konec sezony se blíží a máme spolu najeto kolem 6000Km. Je to bezvadný, spolehlivý a nádherný stroj, který mně hodně naučil.
Právě včera jsem zahájil rozšíření řídičáku na A2, a proto jsem se rozhodl k prodeji této skvělé mašiny :D . I když ji nerad prodávám. Chci zkusit něco nového :D .

Prodaná.

Kalmy02
Kalmy02 napsal 17.11.13 v 19:20 10b.

10 bodu super :D

Vladimir-U.
Vladimir-U. napsal 18.04.13 v 22:02 10b.

Pěkné pěkné ať slouží

Vojta95
Vojta95 napsal 25.02.13 v 08:35

Vybíral jsem mezi varaderem a cagivou planet a nakonec rozhodlo že je to čtyřtakt a je vyšší mam neco malo přes 185 cm. a děkuji za hodnocení.

keto
keto napsal 24.02.13 v 09:14 10b.

Dobrá volba jedna z nej 125ccm myslím,že na začátek pro vyšší jezdce ani moc jiných možností není Honda,dvouvál do V co víc si přát? jen hodně pohodových km bez poruch a nehod

Eyky
Eyky napsal 23.02.13 v 23:50 10b.

Wow.. Nový kolegáček. Gratuluji!
Hlavně trpělivost a cit pro začátek.
Ať je to jenom dváca dokáže se začátečníkem pěkně zacvičit.
Padáky jsou na motorce bezva věc které ji při možném pádu sice chrání
ALE jenom tu motorku! Tak hlavně bez těch pádu, spousty spokojených kilometrů a brzkou a a a spokojenou sezónu..