Triumph Tiger 1050 (2008)

Vlastník Petrr7
Vloženo 17.2.2013
Aktualizováno 29.6.2014

Moje krásná motorka, která má koule. Po Hondě CBF 600 skok o několik kategorií výše. Je to taková dračice, která je stavěná na zatáčky, ale i pro cestování.

První dojmy - Zatím jich moc není, protože je stále sníh. Ale na jaře určitě napíšu jak jsme na tom s novou kočkou, ale vzhledově za 1, posed 1, celkový dojem 1. Když ji vezmeš za plyn, tak pojede jako protržená.

Motorku bych doporučil pro - pro každýho, co je trochu chlap.

Doplňky na motorce - držák bočních brašen givi, top case 55 givi

Je krásná, sportovní , cestovní a sexy.
Motor - super zvuk, jde okamžitě za plynem.
Posed je super, na moji výšku 182 cm akorát
Zatím ale nemohu moc hodnotit, protože jsme ji dovezl v zimě a je sníh. Až začne jaro jdu do plných a budu referovat a psát první postřehy a zkušenosti od Anglického plnokrevníka.
Mám již prvních 1300 km. Motorka mě neustále překvapuje svým výkonem motoru. Motor má opravdu brutální zátah od spodu až do omezezovače. Ty tři hrnky jsou opravdu něco neskutečného. Po Hondě se nemůže neustále nabažit toho zátahu. Brzdy na jedničku s hvězdičkou.
Dal jsem na jedne zátah 350km a pocit je prostě super. Motorka prostě sedla jedna báseň. V dešti je také OK, dobře chrání před deštěm, jenom to bude chtít drobnou úpravu plexi, možná to zvládne jenom deflektor.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 04.05.14 v 13:31

dobrej stroj

tomixx
tomixx napsal 04.05.14 v 09:40 10b.

10b

Lubos92
Lubos92 napsal 23.04.14 v 13:33

Pěknej stroj .

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 17.02.14 v 20:21

chci ho takýýýýý

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.02.14 v 22:20 10b.

Nádhernej kousek s rodokmenem
10b