X-motos XB 31 (2011)

Vlastník CarlosXB31
Vloženo 12.2.2013
Aktualizováno 7.11.2014

Tento bike je prostě dábel Po prvním svezení jsem věděl že jí chci

První dojmy - První dojmy byli že na čínu to není zas tak špatná motorka jak někteří odpůrci říkají osobně si myslím že je vhodná pro začínající jezdce.

Doplňky na motorce - ochrané rámy chladičů (vlastní výroba)

Moto má pár čínskejch nedokonalostí jako jsou nekvalitní šrouby,ložiska nechráněný chladiče které jsou hrozně na ráně takže po několika pádech jsou na odpis takže jsem si za pomocí kámoše kterej má také XB 31 zhotovili ochrané rámy jinak co se týče brzd tak uplně bez problému,podvozek taky dobrý teda až na to že je dobrý vyrobit zástěrku která zabrání házení bahna na středový tlumič a je dobrý jí dát až pod sedlo protože se dostává voda a bahno až na baterku a přez ní to teče do saní takže to je docela velkej problém ale dá se to vyřešit ale jinak myslím že pokad se o ten stroj člověk dobře stará tak by s ní neměly být větší problémy to je zatím vše uvidím až jí v létě testnu.

No tak už se oteplilo a dirt už má za sebou pár jízd jak enduro tak trat. Musím uznat že výjezdy zvládá bez problému. Z nízkejch otáček se sebere okamžitě bez problému, jediná závada zatím byla prasklé spojkové lanko jinak nic. jediný co mi celkem vadí jsou moc krátké stupačky a tvrdé sedlo jinak nic co bych mohl vytknout uvidím co dál to je zatím vše .

Tak je na čase udělat další hodnocení Dirtbiku musím uznat že jsem si na něm opravdu perfektně zařádil zvládl toho opravdu hodně od kamenitých výjezdů po menší skoky a blbnutí v bahně super je jeho váha má cca 95kg tudíž zvedat jí je celkem pohoda jinak v průběhu proběhlo pár uprav nová řídítka (origo jsou jak bláto...) bástry,světla a nový centrální stavitelný tlumič (starý zařval v pískovně praskla tyčka ),musel jsem k tomu udělat aj nové přepákování origo ložiska jsou opravdu bída a byli na šrot... na motor jsem nemusel ani šáhnout nepočítám čistění karburátoru každopádně kdo by si to chtěl pořídit na blbnutí tak mohu doporučit Já už s ním končím a přecházím na dospělou BETU RR 400

Rider23
Rider23 napsal 22.02.13 v 12:39 10b.

za pomocí kámoše