KTM 990 Adventure / S (2012)

Vlastník _GAS_
Vloženo 9.2.2013
Aktualizováno 23.8.2016

Vloženo: 29.09.2015, Uskutečněno: 29.09.2015, Zhlédnuto: 38x

Podzimní počasí sice umí být nevlídné, ale jízda mimo asfalt přeci jen dokáže člověka zahřát lépe, než kdejaký alkoholický drink.

Trip s kamarádem vedl Českým středohořím a nebylo to vůbec špatné, notabene nebyl projet byť jen jediný zákaz vjezdu.

Ano, ano o legálnosti výletu by se daly vést spory, ale vzhledem k tomu, že jsem na motorce nejel já, ale Ngu-vien z Vietnau, který můj stroj chtěl koupit a na základě vratné kauce jsem mu stroj zapůjčil poté, co mi předložil platný řidičský průkaz jsem vyčerpal všechny legitimní prostředky, které mi nakazuje zákon... Čímž zdravím stranu Zelených ekofašounů...

DaveMB (0) napsal 25.10.2015 v 22:32

_GAS_ (21) napsal 30.09.2015 v 08:44

To Mann:

Mann (1514) napsal 29.09.2015 v 20:09

Na pravé podzimní lítání je ještě brzo Počkej na říjen-listopad, bude všude víc klidu a potencionální hrozba návratu domů s turistickou holí mezi lopatkama bude minimální No a tvůj Ngu-vien, poté co uvidí podzimní smíšený český les rozšíří své zornice, čímž splyne s davem a stane se v tu chvíli absolutně neidentifikovatelným

_GAS_ (21) napsal 29.09.2015 v 18:03

To je pravda, podzim umí kreslit krásně...

Wildaja (44) napsal 29.09.2015 v 17:27

Tak či tak , potoulali jste se parádně . Jízda mimo asfalt má prostě k přírodě blíž a všechno to jde nasát pěkně zhluboka . Chybí tomu zatím, jen ta "barevnost" opravdového podzimu .

• PF 2016

Přeji všem přátelům i kolegům v jedné stopě, ať se tu příští rok potkáváme všichni ve zdraví a ať naše stroje šlapou jako hodinky ze Švýcarska. :-)

Vloženo: 23.12.2015
    Uskutečněno: 23.12.2015
  • O2 eliminator

Na doporučení od svých přátel jsem přistoupil k montáži O2 eliminátoru, který eliminuje ekologické zásahy jdoucí do řídící jednotky od lambda sond. Výsledkem je mnohem jemnější nástup vstřikování = odpadá cuknutí mezi

Vloženo: 24.11.2015
    Uskutečněno: 24.11.2015
  • Bosna a Herzegovina part II

Druhá část několika fotek z mé sirotčí dovolené viz text níže. Znáte to, celý rok za vámi chodí kamarádi, nebo spíše známí, že se jim líbí vaše toulky na mašině a jestli je někdy nevezmete sebou. A když tedy souhla

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.08.2015