Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník mar3kz
Vloženo 8.2.2013
Aktualizováno 8.2.2013

Simson za pár šupů na dojíždění do školy

První dojmy - .. no na simíka jsem sedl poprvé, když se vezl od koupy. Sice jsem se neuměl pořádně rozjet, ale ten pocit byl skvělý. Po čase naprosto bomba, simálek se ovládá perfektně, tah má, není nic, co by překonalo ten pocit, někam si vyjet, kor s řidičským průkazem. To že můžete jet kam chcete, ta volnost, vítr co fouká při zběsilé 60ce :-)

3.listopadu 2012 Prodáno maníkovi do Paskova. Snad bude sloužit stejně parádně jako mě a Simáku u něho bude líp. Budeš mit chybět kamaráde...

25.října 2012 Motor už má natočených 27 000km. Takže společných už 4500km, za 3měsíce to je paráda

20.září 2012 Tak se mi potvrdilo moje očekávání, že motor je už 25 715km bez jediné GO či výbrusu! Válec je pořád jak kdyby včera vyjel z linky (kompres vynikající) akorád GO už by byla na místě... No zima bude dlouhá, tak co :)

17.září 2012 Pokořeno společných 3000km.

12.září 2012 Po posledních jízdách ve 2 do školy a ze školy se mi zdá, že se motor podstatně ochotněji vytáčí, tak nevím Jinak jsem pokořil V-Max, který byl 75km/h. Ve dvou jednou ze školy jsme to rozparádili na 80km/h (samozřejmě kopcem dolů )

11.září 2012 Tak odedneška máme spolu už celých 2500km a pořád to je víceméně o tom dolít mix a jet fakt krása. Nemluvě o tom, že motor už klape 25000km bez jediné GO (dokonce možná i výbrusu).