Honda CB 600F Hornet (2001)

Vlastník 1pepicek1
Vloženo 6.2.2013
Aktualizováno 6.2.2013

Hornet je prostě stejnej jako sršeň... když jste v klidu a nedráždíte ho, je i on v klidu, a když ho trochu podeberete, tak se divíte co vtom drobkovi je.

První dojmy - Po CBR125R jsem si myslel, že to bude celkem velký skok, ale naopak jsem se divil, jak rychle jsem si zvykl. Během 1. 200km co jsem si ji vezl domu jsem věděl, že jsem udělal dobře... motorka je jednoduše ovladatelná, krásně sedí v zatáčkách a spotřeba je uspokojivá. Co víc si přát :-D

Horneta jsem si vybral, protože jsem si vyzkoušel pár motorek a nejlépe mi seděl, tedy co se týká japonských naháčů. Původně jsem chtěl Kawu Z750, ale po bližším prozkoumání mi zase vyšel lépe Hornet a to kvůli nákladům na provoz.
Krásně a lehce jde do zatáček, motorově zatím žádný problém, když jedete tak do 6000ot. tak je to mazlík stroj, ale jak jí vezmete trochu víc, tak se vám v mžiku začne v vlévat adrenalin do žil. Na brzdy si nemůžu stěžovat, ale stejně chci pancéřovky. Spotřeba kolem 5 litrů je uspokojivá a servis minimální a za slušnou cenu!

Lubos92
Lubos92 napsal 12.02.14 v 21:44

Pěknej stroj .

Devil007
Devil007 napsal 27.04.13 v 19:37 10b.

Hornet je jasná volba v naháčích! Spolehlivá, bezstarostná a hravá!

Barney
Barney napsal 06.02.13 v 18:36 10b.

Pěkná barva!

CZert67
CZert67 napsal 06.02.13 v 18:28 9b.

Dobrá volba,ať dělá jen radost .