Čína Yamasaki (2006)

Vlastník Hulibrk
Vloženo 6.2.2013
Aktualizováno 6.2.2013

Je super.Jen velká spotřeba oleje a a nějký detaili. občas mi něco upadne a tak,ale to nevadí.Vše se dá řešit nějak náhradami.

První dojmy - Byla nová.Problémi začali asi tak po 70km co jsem vyjel ze salon.Teda z prodejny od kámoše.Vše jsem řešil přes záruku,ale ted je to už v pytli.Vše si musím platit sám a je to hodně náročný.Mají i kámoš jeden a ten má více štěsti noo.Já moc né,ale to se podá časem.

Je to dobrá motorka.Ta značka mně zaujala.Začalo to tím,že jsem si ubalil brko a pak jsem se rozhodl si jí koupit.Myslel jsem že si jdu pro Yamahu a došlo mi to až po 14 dnech.Brzdí,troubí a podvozek to taky nějaký má.Spolujezdec zatím žádný nebyl.Nikdy jsem se nbránil někoho svézt,ale nechtěl.Motorka se cítí nejlépe když je ve stodole a spí.Jinak jezdím sní i po lese a plaším stím zvěř.Je to sranda.Na motorce se dá cestovat dobře.Jen jsem byl nejdál na Václaváku.Dál se bojím raději.

Milan1963
Milan1963 napsal 06.02.13 v 17:06

Typická čína. Známý koupil skútra Yamasaki a jezdil jen rok. Potom se vše začalo rozpadat, oprava neměla cenu. tohle raději ne !

deadchopper
deadchopper napsal 06.02.13 v 16:55 10b.

Pěkný stroj ,ale na to ,že je to nové ,tak by to olej brát nemělo

Jardas444
Jardas444 napsal 06.02.13 v 16:23

Bez urážky,co je na ní tak super když se na nové motorce stále něco sere a bojíš se jet dál než z Bohnic na václavák.Tomu fakt nerozumím.

Dolin
Dolin napsal 06.02.13 v 13:20 10b.

Kolik o veme toho oleje? 10b za odvahu!

Barney
Barney napsal 06.02.13 v 11:59 10b.

provokatér