Harley Davidson XL 883C Custom (2008)

Vlastník CZCEO
Vloženo 31.1.2013
Aktualizováno 9.5.2013

Je to mazel, první haryk a rozhodně koupím dalšího, silnějšího, většího, ale asi znova Sportstera takže 1200C do roku 2010 ještě toho s předním 21čkovým kolem

Harley Davidson XL 1200C Custom: Měl jsem jí vzít, na 883 se rychle zvykne.

První dojmy - První dojem. Jedu na Harleyi, ty vole já jedu na Harleyi celých 20 minut zkušební jízdky. Chtěl jsem zkusit ještě VT750C Spirit, ale ten hlas v hlavě mi nedal na vybranou, Harley je prostě legenda. Motorka padla do ruky hned jak ulitá:-)

Doplňky na motorce - Opěrka, nosič, chromovanej skull držák spz, skull doplňly: derby cover, air cleaner cover, timer cover, kryt opěrky, rolka s orlem.

Je to chopper, je to Harley Davidson. Srdeční volba, kterou jsem si vždycky přál. Ovladatelnost je alespoň pro mě jako "nezávodníka" skvělá. Se spolujezdcem 2x 90kg chlap 160 bez problému. Spotřeba dlouhodobě 5-5,5 litru. Úložný prostory 0 (chce to dokoupit brašny). Já koupil zatím 2x La Rosa design na stranu a rolku dopředu což na víkend stačí. Na delší cestu to jistí vojenská padákovka na zadní sedlo/nosič podle spolujezdce.

Cerrie
Cerrie napsal 09.03.13 v 16:22 10b.

jo, sportik praskl do voka a jizda pak byla už jen...to je přesně vončo ...přesně to samé se přihodilo i mne i když jsem vybírala opravdu ze všech značek a HD mi přišel na naše poměry docela snobský...mílila jsem se, bohudík, mám ho i bez tučného konta

me2d78
me2d78 napsal 12.02.13 v 11:40 10b.

dobrá volba, super stroj...za 10b...

Dolin
Dolin napsal 01.02.13 v 08:42 10b.

Hezký stroj a zajímavé fotky!

CZCEO
CZCEO napsal 31.01.13 v 20:58

Motorka u éra je vyhocená na Hosíně u Budějc, JAK dorazil jen na návštěvu, tak jsem neodolal

istonbike
istonbike napsal 31.01.13 v 19:00 10b.

Parádní Haryk na fotkách se skvělým pozadím kde mají tak krásnou Jak 9 v kamufláži LA5 přijmi 10b s přáním super vibrací v sedle tohohle krasavce