Harley Davidson XL 883C Custom (2004)

Vlastník Robbie77
Vloženo 16.7.2014
Aktualizováno 8.4.2016

Objemově stejný jako moje předešlá XLH883,ale motorka je celkově trochu mohutnější,nižší a širší,víc do choppera.Co oceňuji je větší nádrž.

Motorka koupena od FIRMA:Pavel Bratránek - Motocentrum (Táb - Na motorku je garantována 1 rok záruka,že to funguje,jsem se přesvědčil když mi začal téct zadní tlumič,oba vyměněny během týdne a v rámci záruky,naprosto bez problému.

První dojmy - Céčko mi sedlo okamžitě,sehrál jsem se s ním hned,jakobych na něm jezdil už leta,motorka je nízká,krásně ovladatelná a klepe se snad ješte víc než můj předešlej Sportster.

Doplňky na motorce - Zkrácený zadní blatník a upravené blinkry,výfuky Vance-Hines,opěrka spolujezdce,přepákování Kuryakyn,rukojetě Avon,,vpředu devatenáctka kolo a menší světlomet.KN vzduchový filtr,zadní kratší tlumiče,padací rám.Na motorku bylo po roce namontováno přední 21 palcové kolo,které tam patří a vypadá líp.Motorka byla barevně poupravena,dal jsem jiná řidítka.

Na Softaila furt nejsou prachy a Custom mi přišel jako dobrá volba,motorka je přivezena z USA letos v březnu.Výkonové je to to samé,co jsem měl předtím,ale posez a pocity z jízdy jsou úplně jiné,brzdy by mohli být lepší,ale dostačují.Se spolujezdkyní se vejdu se spotřebou do 5 litrů.S touhle motorkou jsem začal nosit zavřenou helmu,kokosa jsem nechal ve skříni,protože ty vejfucky jsou fakl brutální,je to skoro na špunty do uší
Tohoto Harleje mám 2 měsíce a mám na něm něco málo přes 4 tisíce km a furt se ho nemůžu nabažit.Cestování na tomhle trakaři není nic pohodlnýho,ale dá se,jen jsem z toho zbitej jak pes,ale o tom Harlej je.

mvacky
mvacky napsal 17.04.15 v 14:09 10b.

reno-reins
reno-reins napsal 28.01.15 v 01:15

fašanda At slouží

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.10.14 v 19:22 10b.

Suprovej Haryk gratulejšn

Milan1963
Milan1963 napsal 17.07.14 v 09:46 10b.

Pěkný, takže 10 bodů.