Yamaha TDM 900 (2003)

Vlastník raci
Vloženo 30.1.2013
Aktualizováno 30.5.2013

Moje vysněná motorka úžasnej krouták a stím spojený zátah od spodu spotřeba 4,2l/100km co víc si přát...

Motorka koupena od mišos. - Motorka ve skvělém stavu byvalý majtel mi ji rozmazloval ted je řada na mě... :)

První dojmy - Motorka na fotkách nevypadá ale je to obr se svými 176cm dosáhnu na zem špičky a při váze 215kg je to občas sranda :) Jak již bylo řečeno úžasný zátah odspodu a vynikající spotřeba!! Jelikož si myslím že tato motorka pro mě byla stvořena nemám jí co vytknout :)

Motorku bych doporučil pro - Motorka se hodí na cestování i občasný vyblbnutí v zatáčkách je to celkem univerzál ale spíš pro trochu vyježděný jezdce ten zatah od spodu vážne není sranda a dokáže dost překvapit ;)

Doplňky na motorce - Doplnku mam hafo padaky,nosiče kufru+3kufry,vyši plexi,klin pod motor,chraniče paček,gelový sedlo,zasuvka na 12V,přídavný světla,centrální stojan atd viz foto ;)

Dřive jsem mel XJ600 skvělá motorka úžasnej motor ale časem mi začlo docházet že to není to pravé ořechové co se podvozku týče a jelikož jsem už odmala snil o cenduru a po 2 vyborných skušenostech s yamahou pro mě TDM900 byla jasná volba! navíc jsem asi rok sedlal TDR 125 a ta mi seděla neskutečně :)

Najeto cca 1500km od spodu byla trochu ucukaná po drobné upravě (zacpani hadičky co vedla z vrchu do vz. filtru) rada od chalapů ze srazu se pruběh v nízkých otáčkách razantně zlepšit a ted můžu po městě jezdit bez problemu 2000-3000ot/min čimž se snížila i spotřeba :). Podvozek pro mě uplně fantastickej krasně drží stopu , v zatačkách se nevlní narozdíl od xj600 :) . Chraniče páček a vyšší plexi funguje jak má takže zatím spokojenost.

anetVok
anetVok napsal 29.08.13 v 16:14 10b.

kráska

Jirka4137
Jirka4137 napsal 28.08.13 v 21:38

Téměř Dokonalý Motocykl

Radisx
Radisx napsal 16.02.13 v 16:13 10b.

Sny jsou od toho, aby se plnily

Holmis
Holmis napsal 07.02.13 v 11:36 10b.

Račiho dlouholetý sen už od TDR se stal skutečností 10b jasných, a počkej na Kateřině

raci
raci napsal 31.01.13 v 19:37

Všem moc díky vskutku brzdy z R1 se nezapřou ten projev dvojhrnku me totalne uchvátil