Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník pepicek58
Vloženo 25.1.2013
Aktualizováno 25.1.2013

Fazera jsem si koupil po delším rozmýšlením mezi endurem a nekedbikem . jelikož sem chtěl zkusit něco nového zvolil sem fazera.

První dojmy - Od prvních kilometru mě fazer uchvátil lechkou ovladatelnosti a dostatkem víkonu. Sice sem trechu bojoval s jezdeckým stylem kuli prechodu z motokrosu , ale po menších radach sem se toho za chvilku vyvaroval.

Nahatá verze eFZeta je dle mého názoru mnohem přitažlivější, než kapotovaná sestra s přídomkem Fazer. Už na stojánku z ní vyzařuje síla lákající k nelegálním věcem. Přední světlo alá MV Agusta, hliníkový rám a výfuky svedené pod sedlo, vytvářejí dohromady krásného streetfightera už v sérii. A to jsem ještě nezmínil motor z R6, který je zárukou perfektního svezení a dostatečného výkonu. Po usednutí za řídítka ihned zaujme nesymetrický (více vlevo) umístěný digitální budík. Na jeho displeji jsou již dnes běžné údaje, jako je tachometr, celkové a denní počítadlo, teplota a množství paliva v nádrži. Jeho součástí je i digitální otáčkoměr, na jehož naskakující čtverečky je potřeba si chvilku zvyknout. Naštěstí se dá na displeji navolit i číselný údaj otáček, který mi vyhovoval víc.

sumavak
sumavak napsal 24.02.14 v 11:22 10b.

Sice později,ale at slouží mnoho kilometrů bez nehody.

burdus
burdus napsal 30.01.13 v 01:37 10b.

pěkná přeju hodně šťastných kilometrů