Cagiva Canyon 500 (1999)

Vlastník R_O_C_K_Y
Vloženo 22.1.2013
Aktualizováno 21.5.2020

Prvním majiteli kupovaná v ČR, provedl jsem spoustu úprav.

První dojmy - Perfektně překvapila jako vždy. Je to druhý Canyon na kterém sem měl možnost jezdit. První byl v osmnácti a byla to edice jurský park.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co májí radí osobyté motorky a nedají na tlachy, pro ty co chtěj lechkou motorku perfektně ovladatelnou a všestrannou. Hodí se jak do města tak na výlety po okrese tak na delší štreky pokud nejste žirafa nebo slon :) I holky by to mohli sedlat pokud dosáhnou na zem.

Doplňky na motorce - mřížka chladiče, mřížka předního světla, padací rám, mlhovky které byly vykuchány a vybaveny vysoce svítivou ledkou, nosiče kufrů, zásuvka 12V, přední plexisklo s konstrukcí a odkladacím prostorem, zvíšení řidítek

Tuto motorku jsem si opět koupil po několika letech z důvodu, že jsem měl vyrazit na výlet do Bosny, kde se občas jelo i po lesní cestě atd. Z toho důvodu jsem hledal enduro. Adepti byly z důvodů rozpočtu tito: aprilia pegaso 650, cagiva canyon, honda dominátor nebo slr.

Cagivu jsem si vybral protože:
je o mnoho kilo lehčí než ostatní váží pouze 165kg

je to jednoduchý motor chlazený vzduchem a olejem

má perfektní posed na delší cesty

je tam velký prostor pro uživatelské úpravy

chtěl jsem kamarádům, co jezdí pouze na BMW ukázat, že i tato motorka dokáže ujet a zdolat to samé

VZKAZ PRO TY CO CHTĚJ CANYONA:

Kupte si ho a na špatné recenze nedbejte. Pokud motorce dáte pravidelný servis no prostě to co moto vyžaduje bude Vám sloužit až za hrob. Pokud máte někdo nějaký problém s touto motorkou klidně mi napište. S tímto modelem mám mnoho zkušeností. Celkem jsem na Cagive Canyon najel cca 30 000km. Přímo na tomto co mám v profilu jsem najel určitě 15 000km. Nejdelší výlet byl do Portugalska cca 8000km.

Solonko
Solonko napsal 11.02.19 v 23:34

Zdar taky mám doma tuhle nádhernou motorku a zhaním tlakový spínač zadní brzdy všude mi tvrdí že na tuto motorku už se nevyrábí já si myslím že je to blbost akorát jsem nenarazil na prodejce který vý
co prodává.Můžeš mi prosím poradit , předem děkuji můj tel 605 272 222

Vydrik
Vydrik napsal 08.11.13 v 00:49 10b.

Super upravy, davam za plnej pocet

PetajsB
PetajsB napsal 23.01.13 v 15:19 10b.

Krásně vyšperkovanej Canyon líbí se mi ta barevná kombinace...přeju mnoho šťastných kilometrů

istonbike
istonbike napsal 22.01.13 v 18:59 10b.

Nádherný 1-buch s rakouským motorem a taliánským šmrncem a je vidět že náležitě využívaný přijmi 10b s přáním dalších super kilometrů v sedle i stupačkách

cebeer
cebeer napsal 22.01.13 v 18:00 10b.

Mám radost, že ti Canyon šlape a přeji to každému, kdo si ho pořídí. Já jsem na svém profilu nepsal žádné tlachy, ale svoje zkušenosti. A ty moc dobré nebyly.
V každém případě Ti přeji, ať Canyonek dál bez problémů šlape, protože jízda s ním byla skvělá.