renocar_unor

Kawasaki ZXR 400 (2001)

Vlastník exe17
Vloženo 15.1.2013
Aktualizováno 15.1.2013

malá, rychlá, lehká, nejnižší seriově stavěná okruhová motorka

Yamaha FZS 600 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - Velice živá, jelikož se jedná o 4takt, tak na rozjezdech je příjemná - ,,netrhá za ruce'', do 200km vyjíždky se to dá na ní vydržet, na delší tratě nikoliv. :-). Ideální moto pro baby :-), co mají rádi trošku adrenalin v krvi :-) a nebojí se to naklonit trošku víc do zatáček pod plynem ;-).

Motorku bych doporučil pro - Jak jsem již uvedla výše: Ideální moto pro baby :-), co mají rádi trošku adrenalin v krvi :-) a nebojí se to naklonit trošku víc do zatáček pod plynem ;-).

Doplňky na motorce - výfuk Viper, padáky navařené na rámu, křídlo za zadním sedadlem

Jízda, je jako na každé silničce na kratší vzdálenosti O.ka, na delší cesty nikoliv. Díky malé váze je ovladetelnost jednoduší, objem 400cm3, 48KW, rozjezdy jsou taky celkem živé i přestože se jedná o 4takt, počet válců 4řadový, hmotnost 188kg. Ovladatelnost mi vyhovuje, díky lehkosti a nízkému sedlu. Pro spolujezce méně pohodlná. Úložný prostor jen pod sedadlem, řidiče. Spotřeba kolem 8l pokud se netahá moc za plyn. Výfuk Viper, díky němu má motorka neobyčeně dokonalý zvuk. Kam se hrabe F1:D. Kupovaná už jako padaný stroj, moc jich tu u nás v dobrém stavu není . Nejlépe se hodí na okruh nebo na silnici s nízkým provozem, ale to už dneska moc nejde :D ,,nikoho nepotkat na silnici :(''.

wsbk
wsbk napsal 17.12.15 v 13:33 10b.

Harvajs
Harvajs napsal 14.04.15 v 10:05

jasnejch 10b. moc pěknej stroj

Fenda
Fenda napsal 04.06.14 v 22:24 10b.

hodne stastnych kilometru a navidenou v tom nasem koute :)

ChozeZR-7
ChozeZR-7 napsal 02.04.14 v 19:52 10b.

_BoB_
_BoB_ napsal 19.03.14 v 20:16

Někdo si pohrál s předním světlem a lakem ... moc pěkné