Simson S 51 Enduro (1980)

Vlastník Rendy98
Vloženo 15.1.2013
Aktualizováno 15.1.2013

Motorku jsem dostal na Vánoce od Táty.

První dojmy - Nejprve jsem si myslel, že jsem ji dostal na to, abych ji opravil a prodal, ale teď si ji nechám. Ale první dojem byl, že je to Simson, po Simsonu jsem toužil už hodně dlouho. Hlavně že je to Enduro to mám nejradši. A to je asi vše, ale napřed ji musím ještě opravit. :-)

Motorku bych doporučil pro - Stroj je asi nejvhodnější pro menší osoby na normální ježdění a pro velký osoby max tak na malinké jízdy. :-)

Doplňky na motorce - Zatím nic navíc

Tento stroj jsem si nevybral, ale jak jsem zmínil, dostal jsem ji. Najeto nemám nic ,protože jsem na ni ještě nejel. Táta mě říká, že je Simson hodně dobrý stroj na začátky, takže se už těším jak se projedu. Brzdí prý na 50 dost dobře. Ovládá se dost dobře. Na tomto stroji může jezdit i spolujezdec, ale nevím jak jestli to uveze 2 těžký lidi. Bohužel nemá žádný úložný prostor, ale při nejhorším si vezmu baťoh. Spotřebu určitě nebude mít velkou spotřebu nebude je to přece jen 50tka. Poruchy budou asi trošičku často, protože je to dvoutakt. Určitě se bude dost dobře bude jezdit na silnici a na poli určitě taky a ve městě nejlepší.

Kolbis
Kolbis napsal 16.01.13 v 21:53 7b.

Prozatím chlapečku dávám jen sedm, ale až jej probudíme k životu, hodnocení opravím... Už se těším na zvuk jeho motoru, však jsem na podobným, jen zeleným elektronikovi objel kde co a enduro byla moje touha, po které dodnes zůstalo v garáži výfukové koleno.

Raptík
Raptík napsal 15.01.13 v 13:37 7b.

Teda na tom se někdo vyřádil... Jinak tento stroj patří mezi velice spolehlivé!!Tak ať slouží!