Yamaha YZF-R1 (2007)

Vlastník tomysR1
Vloženo 11.1.2013
Aktualizováno 4.5.2013

Okruhovka,rychlejší,silnější,brutálnější,fantastický stroj!

První dojmy - raketa!1.-2.5. ji proženu v Brně,do té doby trocha ježdění kolem komína. Mašina mi sedí jako vyrobená na zakázku.Proti mé první a dalším R1 je malinko jiná,ovšem stále je to R1 .líbí se mi její surovost.Původně bíločerná,dnes už ve žluté Kennyho Robertse.Nejvíce mě uchvátilo oproti předchozí ( R1 01) rychlořazení a antihopingová spojka.

Doplňky na motorce - Páčky zalamovací,gripy Domino, přepákování PP-tuning, řídítka PP-tuning. Ukazatel zař. r. stupně. Rychlořazení Cordona. Přední vidle zástavba Öhlins st.1 zesílená pružina. Tlumič řízení WP nastavitelný. KN filtr. Časomíra PZracing. Řetez RK 525, alu rozeta 45z, dopředu kolečka 15z a 16z. Výfuky Akrapovič po přebalení a Akrapovič svod místo katalyzátoru,vymontovaná přívěra.Karbonové kryty vík motoru. Pancéřové hadice

Proč zrovna tuhle mašinu? Protože jedno z tetování mám Yamaha R1 je motorka z které mám fantastický pocit.Když jsem si poprvé sedl na R1,cítil jsem se hned jako srostlý.Seděla mi jako ulitá,stavěli ji pro mě

5/2013 Tak jsem si dal poprvé Brno.Zážitek!. První den jsem začal s časem 2.30 a stahoval až na 2.23
A druhý den jsem dal už 2.20 a později dal 8 kolový závod.Motorka jela fantasticky.Oproti mé poslední R1 je to obrovský skok nahoru,hlavně je fantastická antihopingová spojka a rychlořazení! Vše fungovalo na jedničku.Jsem naprosto nadšený z téhle mašiny

cvička
cvička napsal 09.09.14 v 18:36