B.S.A. M33 (1954)

Vloženo 8.1.2013
Aktualizováno 13.3.2015

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• BSA výměna řetězky sekudáru a dílů spojky

Tak jsem něco na bése najel. Jo jede to ale čtyřka nic moc tak jsem si ubral o zub na sekundárním převodu. Páč čtyřka byla líná a nechtěla moc jet. Vrátil jsem tam 19ctku. S tím výměna ložisek a unašeče spojky a nejaký

Vloženo: 27.01.2015
    Uskutečněno: 27.01.2015
  • Nádrž

Nádrž je doma po opravě po opravě. Byla děravá a popraskaná a taky jí někdo už látal vším možným. Bylo na ní dost svařeno vyrovnáno opískováno a spraveno cínem. Jěště vyčistit zevnitř a letí k lakýrovi na barvy.

Vloženo: 04.02.2014
    Uskutečněno: 04.02.2014
  • Tak už to jede

Po roce jsem konečně dospěl k tomu že tenhle buchar zase po mnoha letech zaburácel. A ta hudba co se line z výfuku to je prostě neskutečná nádhera. Koncovka nemá žádnej tlumič takže o mě hned každej věděl. Co chybí je n

Vloženo: 05.01.2014
    Uskutečněno: 05.01.2014
  • Tak jsem skoro u konce

Trošku jsem poskočil ve skládání a zase jsem zapomněl fotit no. Ale ještě mnoho drobností na dodělání. Velký problém byl utěsnit tunel zdvihacích tyček ale podařilo se snad to už bude těsnit jak má. Koupil jsem koleno

Vloženo: 17.11.2013
    Uskutečněno: 17.11.2013
  • sestavování pokračuje

Konečně jsem koupil píst takže jsem urychleně motor nandal do rámu a konečně se to začíná hejbat.

Vloženo: 07.11.2013
    Uskutečněno: 07.11.2013
  • Ventilová technika

Koupil jsem nové ventily za 20 liber za kus a pružiny všechny čtyři taky za dvacku přímo od výrobce v Anglii , ventilové vodítka stály obě deset liber. Přepínač světel s klaksonem sice český jsem koupil na i veteranu z

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.03.2013
    Uskutečněno: 23.03.2013
  • Nové pouzdro k rozvodům a nové pozdro pro pístní čep

Pouzdro k rozvodům jsem si nechal vyrobit tady u soustružníka cena 50 Kč ale musel jsem si ho ořezat a provrtat . A pouzdro do ojnice jsem si nechal poslat s Francie za 12 éček.

Vloženo: 29.01.2013
    Uskutečněno: 29.01.2013
  • Rozborka motoru

Tak jsem rozebral agregát a zjistil co je špatně a co je v pohodě.

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.01.2013