Kawasaki VN 900 Classic (2006)

Vlastník Srnobijec
Vloženo 7.1.2013
Aktualizováno 15.11.2016

Černo-stříbrná leštěnka, řazení přesné, velmi pohodlná jak pro řidiče, tak spolujezdce.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I) - Solidní přístup, 10% sleva na další nákup příslušenství či doplňků v roce zakoupení, představení motorky, testovací jízda proběhla teda jen jako batůžek, ale chápu důvody, které uvedl prodejce.

Kawasaki Z 1000: Začínající motorkář, stal by se ze mě zcela jistě bezmozek... Možná časem...

První dojmy - Hned při první jízdě jsem věděl, že je to přesně ona, ta kterou jsem hledal, vyděsila mě váha, ale to mě přešlo cca po 450 Km. Mám jí první sezónu, takže zatím jen samou chválu, uvidíme co ukáže čas...

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro nižší motorkáře, pro začátečníky klidně doporučuji taky.

Doplňky na motorce - Přední plexi, chromový pruh okolo nádrže, stříbrné rukojeti, kožené třásně na páčkách, zadní nosič.

Stroj je pořízen od 1. majitele z Německa, pořídil jsem Máši čistopis a pár prvních doplňků a vyrazil na 1. seznamovací jízdy.

Zatím vše sedí tak jak má, svižnost, přesnost řazení, má poměrně velkou dojezdovku na rezervu, brzdy dostatečný, ovládá se skvěle.

Co mi moc nesedí je asi slabší osvětlení v noci, uvažuju o doplnění... také úložného prostoru je mizerně, takže brašny budou nutností. Zvuk laděného výfuku bych taky uvítal, na to, jaký má potenciál mi příjde až moc tichá...

Luzed
Luzed napsal 04.04.15 v 13:40 10b.

sabbath65
sabbath65 napsal 13.01.13 v 10:59 10b.

Moc pěkná krasavice , dobrá volba, ať ti do dlouho a dobře jezdí a přeji jen samou pohodu v sedle. Dávám za deset .

Boža
Boža napsal 09.01.13 v 21:02 10b.

Moc pěkné moto tak vždy v pohodě dávám 10 bodů třeba se někde potkáme

Pafka0067
Pafka0067 napsal 09.01.13 v 18:09 10b.

jo kawa je kawa 10b

Ma-ják
Ma-ják napsal 07.01.13 v 20:47 10b.

10b