Honda ST 1100 Pan European (1992)

Vlastník tomasheq
Vloženo 1.1.2013
Aktualizováno 20.12.2015

Vloženo: 01.01.2013, Uskutečněno: 01.01.2013, Stav tachometru: 60000 km, Zhlédnuto: 15x

Tak mame Evropana doma...ale kurevska kosa to byla po ceste!!! Skoda, ze ty vyhrivany hefty neslapaly tak dobre, jak by mely...Ale to samy jsem mel, kdyz jsem si na konci unora 2012 vezl Reverku, taky jak na potvoru to neslo a pak stacilo pohnout dratkama a bylo to cajk...

• Nové kalhoty, boty, rukavice.

Tak jsem se rozhodl zainvestovat trochu víc do kalhot a znovu i bot a rukavic, protože minulé kalhoty Nazran Corsa mě zklamaly-protekly...a hádejte kde? Ano, typujete správně, mezi nohama, čili na nejslabším místě všech

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2014
    Uskutečněno: 04.09.2014
  • Obrysová světla

Jelikož je Pan poměrně velký stroj, tak si myslím, že je škoda, že tam obrysová světla v blinkrech nedávali už z výroby..Tak jsem si je dodělal...a vypadá to bezva! Jen jsem se bál nasměrování vysoce svítivých diod, při

Vloženo: 16.04.2014
    Uskutečněno: 16.04.2014
  • Nové sedlo

Tak jsem dal na reklamu, co dělala spousta motorkářů tady na fóru Jirkovi Horáčkovi ze Zbraslavi a nechal jsem si od něj přešít sedlo. Hned ze začátku mě mile překvapila částka 2000,-Kč, sedlo na minulé motorce jsem měl

Vloženo: 18.03.2014
    Uskutečněno: 18.03.2014