Honda ST 1100 Pan European (1992)

Vlastník tomasheq
Vloženo 1.1.2013
Aktualizováno 20.12.2015

Vloženo: 16.04.2014, Uskutečněno: 16.04.2014, Zhlédnuto: 10x

Jelikož je Pan poměrně velký stroj, tak si myslím, že je škoda, že tam obrysová světla v blinkrech nedávali už z výroby..Tak jsem si je dodělal...a vypadá to bezva! Jen jsem se bál nasměrování vysoce svítivých diod, při kontrole ze strany jsem měl dojem možnosti oslnění vedle jedoucích aut...ale teď jsem to byl zkontrolovat ve městě, proběhla ta klasická narcistická samolibá jízda kolem všech výloh ve městě...no slušelo nám to s Panem.. A co je hlavní-rozhodně se zlepšila viditelnost motorky ze strany! Ještě zítra dodělám pár kosmetických detailů typu upevnění v prostoru volně visícíh kabílků a bude to...a snad to i za dne bude vypadat a být vidět suprově..

tomasheq (0) napsal 17.04.2014 v 22:38

Presne tak, bezpecnostni funkce je k nezaplaceni! Jsem fakt rad, ze si me lidi pletou s policajtem a budu asi v tom duchu i pokracovat do budoucna, preci jen vetsi pozornost jen tak nekdo nema

Martin_SV (11) napsal 17.04.2014 v 12:46

Vypadá to skvěle a ještě to plní bezpečností funkci. Chválím

00gargamel (0) napsal 17.04.2014 v 09:25

• Nové kalhoty, boty, rukavice.

Tak jsem se rozhodl zainvestovat trochu víc do kalhot a znovu i bot a rukavic, protože minulé kalhoty Nazran Corsa mě zklamaly-protekly...a hádejte kde? Ano, typujete správně, mezi nohama, čili na nejslabším místě všech

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2014
    Uskutečněno: 04.09.2014
  • Nové sedlo

Tak jsem dal na reklamu, co dělala spousta motorkářů tady na fóru Jirkovi Horáčkovi ze Zbraslavi a nechal jsem si od něj přešít sedlo. Hned ze začátku mě mile překvapila částka 2000,-Kč, sedlo na minulé motorce jsem měl

Vloženo: 18.03.2014
    Uskutečněno: 18.03.2014
  • Pořízen Interphone F3XT

Tak jsem zvědavý, jak se mi tady ta sada dvou bluetooth interkomu osvědčí. Prozatím namontováno a na mojí helmě pokusně vyladěno(=odstraněn molitan v oblasti sluchátek pro lepší slyšitelnost). Po pravdě jsem zvědav, jak

Vloženo: 03.03.2014
    Uskutečněno: 21.02.2014