Honda ST 1100 Pan European (1992)

Vlastník tomasheq
Vloženo 1.1.2013
Aktualizováno 20.12.2015

Nové kalhoty, boty, rukavice.

Vloženo: 04.09.2014, Uskutečněno: 04.09.2014, Zhlédnuto: 11x, Firma: FIRMA:Ladislav Milostný - Motosport (Třebíč)

Tak jsem se rozhodl zainvestovat trochu víc do kalhot a znovu i bot a rukavic, protože minulé kalhoty Nazran Corsa mě zklamaly-protekly...a hádejte kde? Ano, typujete správně, mezi nohama, čili na nejslabším místě všech motokalhot, jak jsem tak zjistil při poptávání se mezi motorkářema... Zároven mě to donutilo přehodnotit můj přístup k firmě Biker´s Crown, protože jsem po mé týdenní cestě na Balkán reklamoval hned zmíněné kalhoty, boty Falco Liberty , které nevydržely aní první průtrž mračen(jen debil dá na nárt boty látkový prvek-od předního kola tak valila voda přímo do boty-viz obrázek http://obchod.biker...e-boty-8999900035901) a rukavice Macna Revenge(v katalogu se chlubí novou spešl membránou, která na rozdíl od ostatních nedrží vodu a nemá vám být tudíž zima). Věci protečou, ano, může nastat vada, ale výrobce, respektive prodejce, ji má uznat. Což Biker´s prostě nerad dělá, aby uznal svoji chybu. Takže mi první reklamace byla vrácena coby zamítnutá na základě jejich testování. Takže odesláno zpět a hovor s reklamační linkou:"Můžete mi prosím říct, jak ty boty testujete?" BC:"No, dali jsme je do kýble s vodou." Já:"Aha a to jako věrně simuluje jízdu na motorce v děšti, jo? Víte vůbec, že při jízdě v dešti jde voda od kola přímo na botu?" a podobně...No a k promoknutí kalhot mi paní řekla, že si mám na to vzít nepromok...Tak se jí ptám:"Aha, takže když bude pěkně, tak já se celý den budu pařit v oblečení s částečně prodyšnou membránou a když bude pršet tak si vezmu pláštěnku, ano? To asi nezní moc logicky, viďte?". Uznala moji námitku...A tak mi byly peníze vráceny...Ale pozor! Prý jen kvůli tomu, že jsem jejich VIP klient!!!
A tak nastalo hledání nového oblečení..Náhodou jsem narazil na motoshop pana Milostného v Třebíči-hned se pozná, jestli se bavíte s placeným prodavačem, nebo majitelem obchodu, co se vyzná a hlavně to děla srdcem. Takže jsme domluveni, že jestliže mi kalhoty, boty nebo rukavice protečou, tak to reklamujeme a omlátíme výrobci o hlavu. Mimochodem, když jsem se bavil s dvěma lidmi, kteří v Biker´s Crown mají na starosti školení personálu coby experti na výrobky a oni vám jsou schopni říct, že každá membrána vám vodu propusti, jde jen o to za jak dlouho a že výrobce, který tvrdí, že jeho membrána je trvale voděodolná(Gore-tex, Shima), je debil...tak to asi není potřeba komentovat už, co myslíte?

• Obrysová světla

Jelikož je Pan poměrně velký stroj, tak si myslím, že je škoda, že tam obrysová světla v blinkrech nedávali už z výroby..Tak jsem si je dodělal...a vypadá to bezva! Jen jsem se bál nasměrování vysoce svítivých diod, při

Vloženo: 16.04.2014
    Uskutečněno: 16.04.2014
  • Nové sedlo

Tak jsem dal na reklamu, co dělala spousta motorkářů tady na fóru Jirkovi Horáčkovi ze Zbraslavi a nechal jsem si od něj přešít sedlo. Hned ze začátku mě mile překvapila částka 2000,-Kč, sedlo na minulé motorce jsem měl

Vloženo: 18.03.2014
    Uskutečněno: 18.03.2014
  • Pořízen Interphone F3XT

Tak jsem zvědavý, jak se mi tady ta sada dvou bluetooth interkomu osvědčí. Prozatím namontováno a na mojí helmě pokusně vyladěno(=odstraněn molitan v oblasti sluchátek pro lepší slyšitelnost). Po pravdě jsem zvědav, jak

Vloženo: 03.03.2014
    Uskutečněno: 21.02.2014