BMW K 1300 R (2011)

Vlastník Krausinip
Vloženo 23.12.2012
Aktualizováno 19.1.2014

Vše super!!! Každá jízda je radost :) Motor je neskutečně pružnej ve všech otáčkách:)

Motorka koupena od BMW Drewe Bayreuth

První dojmy - Motorka je vzhledem ke svojí větší váze neskutečně lehce ovladatelná a veškerá el výbava funguje na 100 procent. Originálním vzhledem přitahuje snad i lidi co motorky vůbec nezajímají.

Motorku bych doporučil pro - Je to super kompromis,když máte v garáži jen jednu motorku,která jeden den jede jako supersport a druhej den s ní může člověk vyrazit třeba do Alp :)

Doplňky na motorce - Sport packet AC Schnitzer (Výfuk,zrcátka,slaidry,páčky,řídící jednotka)

Jednou jsem jel pro díly do bmw a tam stálo jedno káčko a už jsem věděl,že na pár let nic jinýho už nechci.A Němci chytrý obchodníci mi jí nechali na hodinku,at se projedu a už předem věděd ten prodejce,že budu unešenej.Už od rozjezdu jsem měl hlavu plnou toho že budu muset asi provětrat učet,ale po hodině jízdy mně nějaká cena vůbec nezajímala a už jsem měl na stole smlouvu na tu mojí :) Mám za sebou dvě sezony 22 tis km a vše super jak po městě,tak na dálku:)

Satanbart
Satanbart napsal 16.02.22 v 13:51 10b.

Parádní stroj.

Krausinip
Krausinip napsal 28.04.14 v 16:13

Díky,není to už rozdíl od k1200r,jen to řazení pár drobností na ovládání.Jinak to jede stejně parádně :)

Clooney
Clooney napsal 16.04.14 v 17:16 10b.

Ahoj, nooo coment , skvělá mašina , počítám že na ní též přesedlám z k1200 . dávám 10

Macek01
Macek01 napsal 19.01.14 v 22:16 10b.

na to se dá říct jen "Krasavec

erix7
erix7 napsal 11.01.13 v 12:14 10b.

peknoucka