Simson S 51 Elektronik (1983)

Vlastník Gogolas
Vloženo 19.12.2012
Aktualizováno 24.6.2013

Po druhém majiteli, v originálním stavu s platnými doklady a původní značkou. V roce 1983 byl prvním na našem okrese Břeclav, oba majitelé pochází z mé vesnice. Najeto 34 tis. kilometrů

Motorka koupena od Od staršího pána - Dlouho jsem pána uháněl, aby mi motorku prodal a nakonec po zhruba 5 měsících přemlouvání mi ho konečně prodal

První dojmy - Jsem z něj velice nadšený, motorečka jezdí nádherně, tah motoru na obsah 50 ccm je úžasný. Co mě překvapilo, tak že po zhruba roku jsme k němu přišli párkrát našlápli a Simson začal vrčet, jak kdyby s ním někdo před týdnem jel.

Musí proběhnout kompletní renovace, doufám, že všechno stihnu přes zimu. Vše zachovám v původním stavu kromě barvy, tu zvolím světlou zelenou originál Simson, protože tato barva mě opravdu nezaujala a taky vyměním víko motoru a dám s vývodem na otáčkoměr, ten mi tam prostě k dokonalosti chybí. Více napíšu až bude Simson po renovaci. Tak mi držte palce ať se to podaří.
Dne 22.6.2013 se mi konečně podařilo simsona kompletně zrenovovat. Teď se může začít zajiždět, tak doufám že bude poslouchat na slovo.

BMWtomas
BMWtomas napsal 03.03.14 v 20:29

krásná práce... super stroj

Fidel1994
Fidel1994 napsal 05.02.13 v 18:59 9b.

Krásnej Simson, tohle byly ty největší držáky tyhle první :) ať slouží :)

hruso25
hruso25 napsal 20.12.12 v 19:36

No to máš asi jeden z prvých Simsonov dovezených do ČSSR.
Držím ti palce pri renovácii.Budeš si musieť pripraviť peknú finančnú hotovosť.