Aprilia Atlantic 500 (2002)

Vlastník krizik1
Vloženo 18.12.2012
Aktualizováno 4.10.2015

Cestovní maxiskútr s obrovským úložným prostorem. Je krásný a pohodlný, levné náhradní díly byly také kritérium.

Motorka koupena od FIRMA:Bc.Vavřinec Číhal - Lucky Cow Moto - Dobrý

První dojmy - První dojmy byly neskutečné. Do té doby jsem sedlal pouze 2T padesátky a 250 Panelku. Byli to samé vzducháče a naprosté lenochody. Navíc s řazením jsem se nikdy úplně neskamarádil (ne že bych to neuměl)a tahle čtyřicetikoňová kráska byla jako zjevení.

Italskou krásku jsem vybíral skoro rok. Porovnával jsem parametry asi čtyř dalších možných modelů, ale na konec úplně všechno rozhodlo sedlo spolujezdce a vzhled.
Atlnatica mám už třetí rok a najel jsem do října 2012 27.000 km. S manželkou putujeme celou Evropou. Samozřejmě jsou trochu limitní malá kola, která nedovolí žádné velké enduro. Není to ani závoďák ani nic extra měkkého. Má rád kvalitní asfalt, ale není uskákaný ani v zatáčkách českých silnic. Spolujezdec, tedy moje drahá manželka pravidelně usíná, Jízda je maximálně pohodlná. Nevím co to znamená si při jízdě poposedávat jako kamarádi na motorkách. Jsem s výběrem maximálně spokojen. Jediným problémem je, že neexistuje žádný důstojný nástupce. Zatím to vypadá, že si Atlantica necháme ještě hodně dlouho.

housenka55
housenka55 napsal 06.04.16 v 08:32 1b.

Hruza

momo71sk
momo71sk napsal 05.01.16 v 20:54 10b.

pekny stroj, vela peknych km!

Trinnlee
Trinnlee napsal 24.12.15 v 10:06 10b.

peknej skutrik...ten zimni cross na skutru musel byt super...mame podobny osud...ze skutra na cest.endurko

Heny22
Heny22 napsal 28.03.15 v 11:56 10b.

Krásný a spolehlivý maxík. 10b.

Luca_69
Luca_69 napsal 04.12.14 v 12:33 10b.

Absolutní haluz ta zimní fotka na sněhu